Ogłoszenia Parafialne 18 – 25 kwietnia 2021r.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna, którą rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Tym samym zachęcamy do częstszej lektury Pisma. św. Dziś jeszcze o g. 17.15 nabożeństwo.

2. Z racji Roku Św. Józefa każdego miesiąca będziemy mieć Mszę św. z nowenną ku czci Św. Józefa. Najbliższa Msza św. jutro o g. 18.00. Intencje do nowenny można składać do skrzynki pod figurą NSPJ.


3. W piątek przypada uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.

4. Nabożeństwo dla kandydatów do Bierzmowania (kl. VII – VIII) i dla młodzieży w piątek 19.30.

5. Kolejna katecheza dla dzieci I komunijnych z ks. proboszczem odbędzie się w sobotę w kościele o 10.00 kl. III A, o 11.00 kl. III B i o 12.00 kl. IIIC.

6. Męską Różę Różańcową Św. Józefa, ostatnio zawiązaną, zapraszamy na spotkanie do kościoła w czwartek po Mszy św. wieczornej.

7. Młodzież zapraszamy do udziału w miesięcznym czuwaniu w sobotę o 20.00 w kościele NSPJ.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się w Kościele Tydzień Modlitw o powołania.

9. „Bóg zapłać” za złożoną kolektę specjalną na umeblowanie naszej parafialnej biblioteki. W imieniu diecezjalnej Caritas dziękujemy też dzieciom i ich rodzicom za jałmużnę wielkopostną. W 19 skarbonkach dzieci złożyły ofiarę 990zł. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „List Parafialny”. W zakrystii: książeczki „Droga do nieba”.

11. Ponawiamy informację, że w związku z zaostrzeniem przepisów sanitarnych, w naszym kościele może być jednocześnie 31 osób. Miejsca, które można zajmować są oznaczone żółtą kartą. Apelujemy i prosimy o odpowiedzialne podejście do sprawy.