Ogłoszenia Parafialne 25 kwietnia – 02 maja 2021r.

1. Dziś IV Niedziela Wielkanocna, która w Kościele rozpoczyna się Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Zachęcamy, by w codziennych modlitwach tę intencję Panu Bogu polecać.

2. Dziś o g. 17.15 nabożeństwo o powołania i za powołanych.


3. Nowenna do MB Raciborskiej w środę po Mszy św. wieczornej. Intencje do nowenny można składać do skrzynki pod figurą NSPJ.

4. Nabożeństwo dla kandydatów do Bierzmowania (kl. VII – VIII) i dla młodzieży w piątek 19.30.

5. W sobotę rozpoczynamy maryjny miesiąc maj i nasze nabożeństwa majowe. Zapraszamy do udziału. Majówki będą o godz. 17.30 przy ołtarzu polowym, a w razie niepogody w kościele.

6. Męską Różę Różańcową Św. Józefa zapraszamy na Mszę św. z poświęceniem tajemnic różańcowych w sobotę o g. 9.00. Pierwszeństwo udziału w tej Mszy św. dajemy Panom z Róży i przedstawicielom ich rodzin. Panowie zapisani do Róży, których nie było na czwartkowym spotkaniu proszeni są o zgłoszenie się w zakrystii.

7. W sobotę przypada I sobota miesiąca: o g. 5.50 różaniec wynagradzający, o 6.30 Msza św., a po niej Godzinki. Natomiast od godz. 8.00 będziemy odwiedzać chorych i seniorów naszej parafii. Osoby spoza stałej listy prosimy zgłaszać w zakrystii albo telefonicznie.

8. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu i Kurię Diecezjalną.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, kolejne wydanie „Małego Gościa Niedzielnego” i „List Parafialny”. W zakrystii: książeczki „Droga do nieba”.

10. Ponawiamy informację, że w naszym kościele może być jednocześnie 31 osób. Miejsca, które można zajmować są oznaczone żółtą kartą. Apelujemy i prosimy o odpowiedzialne podejście do sprawy.