Ogłoszenia Parafialne 08 – 15 sierpnia 2021

  1. Dziś XIX niedziela zwykłaO g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory.
  2. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Raciborskiej.
  3. W piątek przypada wspomnienie MB z Fatimy. Od g. 17.00 modlitwa różańcowa (część światła i chwalebna), w tym czasie okazja do spowiedzi św., o 18.00 uroczysta Msza św., po niej różaniec (część bolesna) i procesja fatimska wokół murów naszego sanktuarium. Zapraszamy do udziału.
  4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. W naszej parafii jest to uroczystość odpustowa. W tym dniu po każdej mszy św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów. Okazja do spowiedzi przed uroczystością odpustową w sobotę od godz. 17.00 i w niedzielę przed każdą mszą św. O godz. 19.00 zapraszamy na Koncert orkiestry dętej SOLIDARIS BRASS.
  5. Przypominamy, że w dniach od 15 do 22 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Zapisy i znaczki w kancelarii parafii NSPJ. Ze względu na organizowany dojazd prosimy o wcześniejsze zapisy.
  6. „Bóg zapłać” za ofiary składane w kościele i przelewane na konto parafialne. Za tydzień kolekta odpustowa przeznaczona jest na potrzeby naszego sanktuarium. Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, wakacyjne wydanie „Małego Gościa Niedzielnego” i „List Parafialny”. W zakrystii: „Katechizm dla średnio zaawansowanych” (30zł) oraz książeczki „Droga do nieba” „Różaniec”. Zapraszamy też do Parafialnej Biblioteki LOGOS. Czynna jest w niedzielę 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.
  8.  24.08.2021rwtorek odbędzie się pielgrzymka do Głębinowa do sanktuarium św. Rity, św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie, Prudniku Las i Racławic Śląskich. Zapraszamy Róże Różańcowe i chętnych parafian. Koszt pielgrzymki 30zł.