Please update your Flash Player to view content.

Niestety w konkursie wzięły udział tylko dwie osoby: 

 

Zdjęcie przesłał nasz parafianin Jakub Ciesielski

 

Wspólnie z mamą Elą i tatą Irkiem i moim młodszym bratem Bartoszem w piątek 27.06.2014, po rozdaniu świadectw wyruszyłem w podróż do Bibione na tygodniowe wakacje. Przed wyjazdem, wspólnie z rodzicami odszukaliśmy na mapie Bibione - kościoła. Okazało się , że o godzinie 20.00 w każdą niedzielę odbywają się tu msze nawet w języku polskim. Wspólnie uczestniczyliśmy we mszy niedzielnej 29.06.2014. Każdemu, kto wybiera się do Bibione, chętnie wskażę drogę do Pana Jezusa. 

 

Wręczenie nagrody odbędzie się w czwartek 11 września podczas Mszy św. szkolnej o godz. 16.45.

 

Do konkursu zgłosił się także pan Daniel Dąbrowski, nie jest naszym parafianinem ale otrzyma również nagrodę.