Please update your Flash Player to view content.

W Diecezji Opolskiej Sakrament Bierzmowania udzielany jest młodzieży po trzyletnim okresie przygotowań. Programowe rozpoczęcie przygotowań ma miejsce w klasie pierwszej Gimnazjum. Promocje na kolejny rok przygotowań uzyskuje się w czerwcu. Przy braku obecności na spotkaniach formacyjnych i zaangażowania trzeba powtórzyć dany rok przygotowań. Spotkania w naszej parafii organizowane są w dwóch grupach na każdym etapie przygotowania.  
 

Odpowiedzialny:
za pierwszy rok przygotowania jest Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(gr. I w 1 i gr. II w 2 środę miesiąca godz. 18.40 -  sala kominkowa)


za drugi rok przygotowania jest ks. proboszcz Henryk Jaroń

(gr. I w 1 i gr. II w 2 wtorek miesiąca godz. 18.40 - salka w domu katechetycznym)


za trzeci rok przygotowania jest ks. Jacek Olewicz

(gr. I w 1 i gr. II w 2 czwartek miesiąca godz. 18.40 - sala kominkowa)
 

W razie zmian informacje podawane będą poniżej:


Spotkania z październiku 2014

Kandydatów do Bierzmowania z gimnazjum zapraszamy na spotkania formacyjne do salki katechetycznej po Mszach św. wieczornych. W tym tygodniu spotkania dla grupy I z 1 i 3 roku przygotowania: rocznik II - 14 października wtorek, a rocznik III 16 października w czwartek. Natomiast rocznik I będzie mieć wspólne spotkanie w następnym tygodniu w środę 22 października w kościele. Spotkanie dla grupy II - 2 rok 21 października, 3 rok 23 października.
 

BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH 14 GRUDZNIA 2014 W OPOLU