Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś w naszej parafii przeżywamy pierwszy z odpustów maryjnych – ku czci Nawiedzenia NMP. Witamy Ks. Gintra Żmudę dyrektora Wydziału Finansowo-Gospodarczego naszej Kurii Diecezjalnej, który głosi nam Słowo Boże i będzie przewodniczył sumie odpustowej o g. 11.00.

2. O g. 17.15 zapraszamy na Maryjne Nieszpory, które będą dopełnieniem dzisiejszej uroczystości odpustowej.

3. Informujemy, że w poniedziałek 06 lipca ministranci, scholka dziecięca i zespół OMEGA wyjeżdżają z ks. Arturem w Góry Stołowe. Wyjazd z parkingu przy kościele o g. 5.55.

4. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Raciborskiej.

5. W sobotę o g. 9.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z parafii Pawłów.

6. Róże Różańcowe zapraszamy na Mszę św. w sobotę o g. 18.00; od g. 17.30 wspólny różaniec.

7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 13.30 będzie udzielany Sakrament Chrztu Św. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę o g. 19.00 w kościele.

8. Przypominamy, że od dzisiaj i przez cały okres wakacji nie będzie Mszy św. o godz. 12.30.

9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby Seminarium Duchownego w Opolu i Kurii Diecezjalnej.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, kolejny numer Małego Gościa Niedzielnego i List Parafialny. Gazetki są u ministrantów przed kościołem. Natomiast w zakrystii są książeczki Droga do nieba z dużym i małym drukiem.

11. Od czwartku będzie czynna Biblioteka Parafialna. Zachęcamy więc do korzystania. W czwartki w godz. 17.00 – 18.00, a w niedzielę od 9.00 do 9.30.