Please update your Flash Player to view content.
1. Dziś XIX niedziela zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory.
 
2. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Raciborskiej.
3. W czwartek przypada Dzień Fatimski. Od g. 17.00  różaniec - część bolesna i chwalebna oraz okazja do spowiedzi, o 18.00 Msza św., po niej różaniec – tajemnice światła i procesja fatimska wokół murów naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 
4. W piątek na godz. 15:00 zapraszamy na zbiórkę Liturgiczną Służę Ołtarza. A na godz.19:30 zapraszamy wszystkich na nabożeństwo ku czci Matki Bożej, wprowadzające w odpust parafialny, przygotowane przez Zespół O-mega. 
 
5. W sobotę Uroczystość odpustowa ku czci Wniebowzięcia NMP. Porządek Mszy św. jak w niedziele wakacyjne. Msze św. o g. 9.30 i 11.00 będą celebrowane przy ołtarzu polowym; suma o g. 11.00 zostanie odprawiona w int. żyjących i zmarłych Parafian, dobrodziejów naszej świątyni oraz w int. odpustowych gości. O 17.15 będą Maryjne nieszpory. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, by zyskać odpust zupełny: dodatkowa okazja do spowiedzi w czwartek i w piątek od godz. 17.00 – 18.00. W sobotę po każdej Mszy św. zostaną pobłogosławione zioła i kwiaty.
 
6. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. W sobotę odpustowa kolekta na potrzeby naszego sanktuarium, a w przyszłą niedzielę kolekta na Wydział Teologiczny w Opolu. 
 
7. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii książeczki „Drogi do nieba” z dużym i małym drukiem.
 
8. Przypominamy, że nasza parafialna biblioteka jest w lipcu czynna o zwykłych porach, a więc w czwartki 17.00 – 18.00 i w niedzielę 9.00 – 9.30.