Please update your Flash Player to view content.

1. Dzisiejsza XXXIII niedziela zwykła jest zarazem Światowym Dniem Ubogich. Przeżywamy go pod hasłem: „Wyciągnij rękę do ubogiego”. O g. 17.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne z adoracją Najśw. Sakramentu.

2. Przypominamy, że związku z zaostrzeniem przepisów dotyczących stanu epidemicznego w naszym kościele, może być jednocześnie 41 osób. Bardzo prosimy, aby zajmować miejsca oznaczone kolorową kartką. Natomiast na zewnątrz obowiązuje zasada dystansowania się i maseczki ochronne. Prosimy również o zachowanie porządku przy rozdawaniu Komunii św.

3. Również w tym tygodniu od g. 17.00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu w int. zatrzymania epidemii, o 17.45 będziemy śpiewać suplikacje i modlić się o pokój w naszej ojczyźnie. W tym czasie będzie też okazja do spowiedzi św.

4. Nowenna do Matki Bożej Raciborskiej w środę po Mszy św.

5. W piątek o 19.30 zapraszamy do kościoła młodzież na nabożeństwo. A w sobotę o godz. 20.00 czuwanie młodzieżowe, z możliwością skorzystania ze spowiedzi, w kościele NSPJ.

6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla wszechświata, patronalne święto LSO. O g. 11.00 Msza św. w int. lektorów, ministrantów i kandydatów oraz ich rodzin.

7. Kancelaria parafialna nadal czynna jest trybie telefonicznym i mailowym, jednak w pilnych sprawach, związanych z pogrzebem, można do kancelarii przyjść. W celu zamówienia intencji mszalnej prosimy o telefon.

8. W tym tygodniu mamy wolne intencje mszalne: w poniedziałek o 6.30 i w piątek o 6.30. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.

9. „Bóg zapłać” za złożoną kolektę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na opłacenie bieżących rachunków parafii, a po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na renowację katedry w Opolu. Osoby, które uczestniczą we Mszy św. poprzez transmisję prosimy o ofiary na konto naszej parafii i za złożone serdecznie dziękujemy.

10. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec oraz kalendarze naszej diecezji i kalendarze misyjne.