Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś II niedziela po Bożym Narodzeniu. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo.

2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Jest to dzień modlitwy i materialnego wsparcia misji w Kościele. Dzieci z grupy s. Elżbiety jako kolędnicy misyjni będą kwestować po Mszach św. na potrzeby dzieci z krajów misyjnych.

3. Zwykle w uroczystość Objawienia Pańskiego, odbywał się Orszak Trzech Króli. W tym roku zapraszamy do przeżycia Rodzinnego Orszaku Trzech Króli, który polegać będzie na nawiedzeniu co najmniej 6 stajenek w kościołach Raciborza oraz na Rynku. Można zabrać ze sobą przygotowany „Paszport uczestnika Orszaku” (do samodzielnego wydruku). Więcej informacji na stronie parafialnej i w „Liście Parafialnym”.

4. W środę podczas Mszy św. o 9.30 będziemy się modlić w int. o. Jana Ochlińskiego, kapelana naszych Sióstr z okazji 80 rocz. urodzin. Zapraszamy, zwłaszcza Grupę Biblijną, do udziału.

5. Od jutra zapraszamy kolejne rodziny do udziału we Mszy św. kolędowej o g. 18.00. W poniedziałek: Chodkiewicza nry nieparzyste, wtorek: Czarnieckiego, czwartek: Katowicka, w piątek: Mysłowicka nry parzyste, Chorzowska i Pszczyńska, a w sobotę o g. 16.00: Mysłowicka nry nieparzyste. Prosimy przynieść ze sobą naczynko z wodą, którą poświęcimy.

6. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. O g. 8.00 Msza św. w int. kapłanów naszej parafii, za kleryków przygotowujących się do kapłaństwa i życia zakonnego, s. Kamilę, za kapłanów i siostry zakonne pochodzących z naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Po Mszy św. nabożeństwo o powołania i za powołanych.

7. W sobotę o g. 17.30 modlitwa różańcowa Róż Różańcowych, o 18.00 Msza św. w int. Róż.

8. W tym tygodniu mamy wolne intencje mszalne: we wtorek i czwartek o 6.30 oraz w przyszłą niedzielę o 6.30, 8.00, 13.30 i 18.00. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.

9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na Seminarium Duchowne w Opolu i Kurię Diecezjalną. potrzeby naszej parafii. W uroczystość Trzech Króli kolekta na misje w Kościele, a w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej parafii.