Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś Święto Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. Dziękując za łaskę wiary wspominamy w modlitwie naszych rodziców, chrzestnych i księdza, który nam Chrztu udzielił. Dziś też kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia, a rozpoczynamy I część okresu zwykłego w roku kościelnym. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo.

2. Od jutra o g. 18.00 kolejne Msze św. kolędowe w int. rodzin z poszczególnych ulic naszej parafii: w poniedziałek: Żółkiewskiego, wtorek: Zamoyskiego nry nieparzyste, środa: Zamoyskiego nry parzyste, czwartek: Żorska nry 1 – 20, piątek: Żorska nry 21 – 50, a w sobotę o 16.00: Żorska nry 51 – 73. Prosimy, by przynieść ze sobą naczynko z wodą, którą poświęcimy.

3. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.

4. W przyszłą niedzielę przypada 49 rocznica śmierci Ks. Proboszcza Alojzego Spyrki. O godz. 9.30 będzie Msza św. sprawowana w Jego intencji.

5. W tym tygodniu mamy wolne intencje mszalne: w piątek, sobotę i niedzielę o g. 6.30. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.

6. W poniedziałek 11 stycznia w godz. 8.00 – 16.00 będziemy ścinać jedną lipę i przycinać gałęzie drzew rosnących za kościołem wzdłuż parkingu. Bardzo prosimy, by na ten czas nie parkować samochodów wzdłuż muru.

7. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy również za ofiary kolędowe i te przelewane na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na pokrycie bieżących rachunków parafii.

8. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” oraz „Listu Parafialnego”. W zakrystii mamy świece – gromnice (10zł). Z kolei za ławkami pod stolikiem z prasą jest karton, do którego można składać zużyte gromnice i domowe świece.