Please update your Flash Player to view content.

Sebastian Osadców, nasz parafianin ma 35 lat, urodził się z porażeniem mózgowym i wymaga całodobowej opieki, którą podejmuje z wielkim zaangażowaniem i oddaniem jego mama Bożena. W ich imieniu prosimy o przekaznie 1% podatku. Poniżej podajemy nr KRS:

0000158760

 

Nicole Heider ma 7 lat, mieszka w Raciborzu i jest uczennicą naszej Szkoły Podstawowej nr 18.

W październiku ubiegłego roku u dziewczynki wystąpiły objawy bardzo zbliżone do świnki jednak rodziców zaniepokoiło dodatkowo występujące zaczerwienienie na twarzy. Nicole trafiła do szpitala na pediatrie, aby zrobić badania skąd po tygodniu została odesłana do Chorzowa. Tam na miejscu ostatecznie postawiono diagnozę, że dziewczynka cierpi na ostra białaczkę limfoblastyczną. Obecnie Nicole jest w trakcie pierwszych chemioterapii i na dobre rozpoczęła walkę z chorobą.

Koszty towarzyszące leczeniu są bardzo wysokie i niejednokrotnie przewyższają możliwości finansowe rodziców. Często po leczeniu dziecko musi korzystać z wizyt u specjalistów i zajęć rehabilitacyjnych co generuje dodatkowe wydatki. Apelujemy zatem do wszystkich Państwa o wsparcie procesu leczenia dziewczynki wpłacając darowizny na indywidualny numer subkonta Nicole, a także dzieląc się swoim 1% podatku. Wspólnie mogą Państwo pomóc rodzinie przejść przez ten trudny dla nich etap w życiu. Za wszelkie wsparcie w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

Fundacja ISKIERKA

Warszawa 02-047, A. Pługa 1/2
ING Bank Śląski nr konta:
70 1050 0099 6781 1000 1000 0686
KRS 0000248546
cel szczegółowy: „Nicole HEIDER” 

Za okazane serce i hojność serdeczne "Bóg zapłać".