Please update your Flash Player to view content.

Drogi Darczyńco Programu Rodzina Rodzinie

       4 kwietnia minie pół roku od inauguracji Programu Rodzina Rodzinie. Przedstawiciele Caritas Polska na przełomie lutego i marca odwiedzili Aleppo, poznali wstrząsające losy rodzin syryjskich, spotkali się z tymi, którym na co dzień przyszło żyć w cieniu wojny. Z wyjazdu powstała przejmująca videorelacja, którą możesz obejrzeć na kanale YouTube Caritas Polska (poniżej).

     Szanowny Darczyńco, po spotkaniu z rodzinami z Aleppo, składamy serdeczne podziękowania i zapewniamy, że Twoje wsparcie przywraca godność konkretnej rodzinie poszkodowanej w wojnie. Ta pomoc ratuje im teraz życie, bo w Aleppo nie ma pracy ani możliwości jej znalezienia. Rodziny proszą nas, by jeszcze kontynuować pomoc. Wspólnoty syryjskie w Aleppo wdzięczne za pomoc modlą się za Ciebie, my jako zespół Caritas Polska dołączamy do tej modlitwy.

        Nasza Parafia Matki Bożej w Raciborzu przystąpiła do programu "Rodzina Rodzinie". Pod koniec lutego br. przekazaliśmy kwotę 3060zł dla jednej z rodzin w Aleppo, o czym już wcześniej informowaliśmy. Wszystkim Darczyńcom jeszcze raz serdeczne "Bóg zapłać". 

Zobacz film