Please update your Flash Player to view content.
1. Dziś XXV niedziela zwykła. Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce rodzin do kościoła św. Józefa w Ocicach. Początek wymarszu o godz. 15.00 z naszego kościoła, a nabożeństwo w Ocicach o godz. 15.45. W związku z pielgrzymką nie będzie w naszym kościele nabożeństwa popołudniowego. Osoby, które nie pójdą pieszo, prosimy o przyjechanie do Ocic samochodem.
 
2. W poniedziałek będziemy obchodzić 281. rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy do udziału w Eucharystii, by dziękować Bogu za świątynię, w której możemy się każdego dnia gromadzić. a. Zapraszamy do udziału w Eucharystii, by dziękować Bogu za świątynię, w której możemy się każdego dnia gromadzić.
 
3.Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na spotkanie do kościoła w środę po Mszy św. wieczornej.
 
4.Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.45. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
 
5.W sobotę odbędą się spotkania dla kandydatów na ministrantów o g. 9.00, dla ministrantów o g. 9.30 i dla lektorów o  g. 10.15. Spotkanie scholki dziecięcej o g. 10.00. Zapraszamy nowe, chętne osoby do zasilenia szeregów scholki i LSO.
 
6.W niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które będziemy odprawiać codziennie o godz. 17.15. O g. 14.45 będziemy gościć w parafii pielgrzymów z Ocic.
 
7.Spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z obu grup odbędą się w kościele w następujących terminach:
- kl. II gimnazjum w poniedziałek o g. 18.40;
- kl. III gimnazjum we wtorek o g. 18.40;
- kl. VI SP w czwartek o g. 18.40;
- kl. VII SP w piątek o g.18.40.
 
8.W naszej parafii trwa peregrynacja kopii obrazu MB Raciborskiej. Osoby pragnące zabrać obraz do swojego domu prosimy, aby wpisały się w zakrystii na listę – bardzo o to prosimy.
 
9. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Za tydzień kolekta na seminarium i instytucje diecezjalne.
 
10. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii kolejne wydania czasopism: Różaniec i Anioł Stróż oraz kalendarze misyjne i diecezjalne na 2018r. (7zł), także książeczki Droga do nieba z małym i dużym drukiem.