Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XXXIII Niedziela zwykła. W naszej parafii gościmy Siostry Misyjne z klasztoru Annuntiata. Po zakończonej Eucharystii Siostry będą kwestować na rzecz misyjnej działalności swojego zgromadzenia.

2. W naszym kościele o g. 17.15 nabożeństwo w int. Kościoła Misyjnego, o 19.30 w kościele NSPJ odbędzie się projekcja filmu „Teraz i w godzinę śmierci”.

3. W poniedziałek zapraszamy na wieczorną Mszę św., podczas której będziemy się modlić w int. ks. Adama w dniu Jego urodzin.

4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z rocznika III, gr. II.

5. W środę o g. 18.40 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci I-komunijnych.

6. Msza św. szkolna w czwartek o 16.45. Prosimy, by dzieci przynosiły ze sobą książeczki Droga do nieba.

7. W piątek o 19.30 zapraszamy młodzież na nabożeństwo.

8. W sobotę spotkanie scholki dziecięcej o g. 10.00.

9. W sobotę podczas Mszy św. wieczornej będziemy się modlić przez wstawiennictwo Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. We Mszy św. będą uczestniczyć zespół UNISONO, scholka dziecięca i nasi organiści. Po Eucharystii spotkanie w salce kominkowej. W kościele NSPJ o 19.30 wieczór uwielbienia.

10. W niedzielę, w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, nasi ministranci będą mieć swoje patronalne święto. Msza św. w int. LSO i ich rodzin o g. 11.00.

11. Również w przyszłą niedzielę w klasztorze Annuntiata o g. 16.00 odbędzie się kolejne spotkanie rodzin.

12. W przyszłym roku zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Łańcuta, Zamościa, Kazimierza Dolnego, Sandomierza, na Św. Krzyż, do Tarnowa i kopalni soli w Bochni; będzie również organizowana pielgrzymka autokarowo-samolotowa do Fatimy w Portugali. Program obydwu pielgrzymek dostępny jest na ulotkach w zakrystii, również w gablocie, na stronie parafialnej. Zapraszamy do zapoznania się z nim i udziału. Zapisy w zakrystii po Mszach św.

13. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. W minioną niedzielę dla naszych braci chrześcijan prześladowanych na Bliskim Wschodzie zebraliśmy kwotę 1930zł. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. W przyszłą niedzielę kolekta na remont salki dla ministrantów w Domu Katechetycznym.

14. Zachęcamy do zabrania na jeden dzień kopii obrazu MB Raciborskiej, która peregrynuje po naszej parafii. Są jeszcze wolne terminy w listopadzie. Zapisy w zakrystii.

15. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Stróż. Zapraszamy również do naszej biblioteki LOGOS – w niedziele 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.

16. Informujemy, że remont salki kominkowej oraz przyległej do niej kuchni został już zakończony. Kuchnia wyposażona jest w odpowiedni sprzęt i naczynia na 45 osób. Zapraszamy dziś po Mszy św. na kawę i „coś” słodkiego. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy tam pracowali oraz ofiarodawcom. Odtąd salka kominkowa będzie służyła grupom parafialnym na wspólne spotkania, ale również parafianom chcącym zorganizować jubileusz czy rodzinne spotkanie. Serdecznie dziś zapraszamy na otwarcie.

17. Zmarł ks. Józef Gacka (78 lat), wieloletni proboszcz z parafii Św. Tomasza Apostoła w Kietrzu. Eksportacja – w niedzielę, 19 listopada o godz. 16.00 w kościele pw. św. Tomasza Apostoła w Kietrzu, a pogrzeb – w poniedziałek, 20 listopada o godz. 10.30 również w Kietrzu. Wieczny odpoczynek…