Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś III niedziela zwykła. Po przerwie kolędowej zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo o g. 17.15 z modlitwą o jedność Kościoła.

2. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy do udziału w Eucharystii w ciągu tygodnia, podczas której będziemy się modlić o jedność Chrystusowego Kościoła.

3. Dziś jeszcze w kościele NSPJ o g. 16.30 odbędzie się koncert chóru kleryków Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu. W naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu scholi UNISONO i młodzieżowego chóru BEL CANTO odbędzie się w przyszłą niedzielę o g. 17.00.

4. Dzisiaj w klasztorze Annuntiata o g.16.30 odbędzie się kolejne spotkanie dla rodzin. Serdecznie zapraszamy.

5. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce kominkowej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców ministrantów i młodzieży, którzy wyjeżdżają podczas ferii do Zakopanego.

6. W czwartek zapraszamy dzieci na Mszę św. szkolną o g. 16.45. Od g. 16.00 okazja do spowiedzi św. dla dzieci.

7. W piątek o g. 19.30 odbędzie się nabożeństwo dla młodzieży, w tym kandydatów do Bierzmowania, połączone z sakramentem pokuty i pojednania. Prosimy rodziców, aby przypomnieli dzieciom i młodzieży o spowiedzi św. przed feryjnym odpoczynkiem.

8. W sobotę od g. 8.00 miesięczne odwiedziny chorych i starszych parafian. Osoby spoza stałej listy prosimy zgłaszać w zakrystii bądź telefonicznie.

9. W tym tygodniu mamy wolną intencję mszalną w niedzielę o g. 6.30. Osoby, które chciałyby zamówić Mszę św. prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

10. Zachęcamy rodziny do przyjęcia kopii obrazu MB Raciborskiej, która od września peregrynuje po naszej parafii. Chętne rodziny prosimy o wpisanie się na listę w zakrystii. W lutym obraz naszej Matki Bożej będzie peregrynował po parafii Św. Mikołaja. W zakrystii można zakupić obraz MB Raciborskiej (20zł).

11. Nasze Siostry z Annuntiaty zapraszają dziewczęta od lat 16 na rekolekcje zimowe w dniach 26 - 30.01.2018. Temat rekolekcji: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Zapisy u s. Gabrieli (tel. 505 305 953, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) albo w klasztorze Annuntiata.

12. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę pokolędową przeznaczoną na remont sal Domu Katechetycznego. Dziękujemy za ofiary składane podczas kolędy i te przelewane na konto naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii. Również w przyszłą niedzielę po Mszach św. i koncercie odbędzie kwesta „Młodych dla Kamerunu” na budowę kompleksu edukacyjnego w Kamerunie.

13. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, kolejne wydanie Małego Gościa Niedzielnego i List Parafialny. W zakrystii czasopisma: Różaniec, Miłujcie się i Anioł Sróż. Zapraszamy również do naszej biblioteki LOGOS: w niedziele 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.