Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XI niedziela zwykła. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o g. 17.15 – serdecznie zapraszamy.

2. W czwartek przypada wspomnienie NMP Opolskiej. W Studziennej o g. 18.00 odbędzie się spotkanie formacyjne Bractwa Św. Józefa.

3. W piątek kończy się rok szkolny i katechetyczny. Dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców zapraszamy na Mszę św. dziękczynną o 7.45.

4. W sobotę przypada Dzień Ojca. Na Jasnej Górze odbędzie się narodowa pielgrzymka mężczyzn pod hasłem „Tu jesteśmy prawdziwie wolni”. Rozpoczęcie od g. 14.00. Natomiast w niedzielę ks. Biskup zaprasza na Górę Św. Anny na doroczną pielgrzymkę stanową mężczyzn i młodzieńców. Uroczysta Msza św. o g. 10.00.

5. W sobotę o g. 10.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z Bieńkowic.

6. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Suma o g. 9.30 będzie sprawowana za zmarłego Proboszcza o. Adama Krawca w 31 r. śmierci. Zapraszamy do modlitwy.

7. Za tydzień – w I niedzielę wakacyjną, będziemy modlić się w int. kierowców oraz o szczęśliwe i bezpieczne podróże, a po Mszach św. będzie poświęcenie naszych pojazdów. Zachęcamy więc, by tym razem do kościoła przyjechać samochodem. Będziemy również zbierać ofiarę do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

8. Zapraszamy Parafian na otwarcie sali audiowizualnej w domu katechetycznym. W przyszłą niedzielę o g. 18.00 wyświetlimy film pt. „Jak Bóg Da”. To wspaniała komedia o relacjach, ojcostwie i powołaniu. Syn znanego lekarza postanawia pójść do seminarium. Gdy mówi o swoim pomyśle ojcu-ateiście, ten obmyśla iście szatański plan… Serdecznie zapraszamy. Sala może pomieścić 60 osób.

9. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na ŚDM do Panamy. Termin: od 19 stycznia do 4 lutego 2019. Koszt ok. 5500 zł. Szczegółowe informacje i zapisy www.botafe.pl

10. Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny organizują ogólnopolskie Święto Młodzieży. Termin: od 16 do 21 lipca. Zapisy na www.swietomlodziezy.com

11. Rodziców dzieci I komunijnych informujemy, że w zakładzie fotograficznym przy ul. Ocickiej są już do nabycia zdjęcia i film z naszej uroczystości I komunijnej. Prosimy o odebranie zdjęć i filmu.

12. „Bóg zapłać” za złożoną kolektę przeznaczoną na potrzeby remontowe w parafii. Dziś jeszcze odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Wydziału Teologicznego w Opolu. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
13. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, kolejne wydanie Małego Gościa Niedzielnego i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Sróż. Mamy również książeczki Droga do nieba z dużym i małym drukiem. Zachęcamy również do korzystania z naszej biblioteki LOGOS.

14. Zapowiedzi przedślubne:
• Justyna Bobowska z Niekazanic – Alan Mróz z Raciborza (I)
• Fabińska Mirosława z Raciborza – Plinta Krzysztof z Raciborza (I)