Please update your Flash Player to view content.
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Obrazy/2018/Jak-Bog-Da_film.jpg'
There was a problem loading image 'images/Obrazy/2018/Jak-Bog-Da_film.jpg'

     W niedzielę 24 czerwca o g. 18.00 w domu katechetycznym odbędzie się projekcja filmu pt. "Jak Bóg Da". Tym samym otworzymy, w ostatnim czasie remontowaną, salę audiowizualną. Serdecznie zapraszamy na film. Poniżej publikujemy krótką recenzję oraz oficjalny zwiastum filmu.

      Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, iż jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się dyskryminacją Tommaso jest dumny, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień "coming outu" i Andrea wyznaje: "Postanowiłem zostać... księdzem".

     Tu kończy się tolerancja i otwartość ojca. Jego osobistym wrogiem staje się charyzmatyczny ksiądz Pietro, który zdaniem chirurga namieszał jego synowi w głowie. Tommaso przygotowuje iście szatański plan.

zobacz zwiastun