Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o g. 17.15 – serdecznie zapraszamy.

2. Dziś – w I niedzielę wakacyjną – modlimy się w int. kierowców oraz o szczęśliwe i bezpieczne podróże, a po Mszach św. święcimy nasze pojazdy. W podzięce za szczęśliwie przejechane kilometry zachęcamy, by złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy naszej opolskiej diecezji.

3. Dziś o g. 18.00 zapraszamy do domu katechetycznego na projekcję filmu „Jak Bóg Da”. Tym samym oficjalnie otworzymy naszą salę audiowizualną. Sala może pomieścić 60 osób.

4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas we wtorek po Mszy św. wieczornej w domu katechetycznym.

5. W piątek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św. o g. 9.00. Kolektę w tym dniu przeznaczymy na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Rzymie.

6. W piątek od g. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych i starszych w parafii. Dodatkowe osoby, spoza stałej listy, można zgłaszać w zakrystii bądź telefonicznie.

7. W sobotę będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymki: z Bojanowa o 7.45, z Łan o 9.30 i z parafii Św. Mikołaja o g. 16.00.

8. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie I odpust ku czci Nawiedzenia NMP. Msze św. przy ołtarzu polowym o g. 9.30 i 11.00. Zapraszamy Parafian i Gości na naszą Maryjną Uroczystość. Z racji nowego miesiąca i odpustu parafialnego zapraszamy do Sakramentu Pokuty. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., ponadto w piątek i w sobotę od g. 17.00 – 18.00.

9. W przyszłą niedzielę Msza św. o g. 13.30 w int. rocznych dzieci z miesiąca lipca.

10. Od przyszłej niedzieli, przez cały okres wakacyjny, nie będzie Mszy św. o g. 12.30.

11. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii NSPJ zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy 8 lipca br. Zapisy u P. Katarzyny pod nr 666 046 765.

12. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na ŚDM do Panamy. Termin: od 19 stycznia do 4 lutego 2019. Koszt ok. 5500 zł. Szczegółowe informacje i zapisy www.botafe.pl

13. Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny organizują ogólnopolskie Święto Młodzieży. Termin: od 16 do 21 lipca. Zapisy na www.swietomlodziezy.com

14. „Bóg zapłać” za złożoną kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej w parafii. W przyszłą niedzielę odpustowa kolekta również na potrzeby naszej parafii.
15. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Sróż. Mamy również książeczki Droga do nieba z dużym i małym drukiem.