Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XIII niedziela zwykła. W naszej parafii przeżywamy pierwszy z odpustów maryjnych. Dzisiaj odpust ku czci Nawiedzenia NMP. Witamy o. Alana Brzyskiego, prowincjała zakonu OO. Franciszkanów z Wrocławia, który głosi nam Słowo Boże.

2. Od dzisiaj i przez całe wakacje nie będzie Mszy św. o g. 12.30.

3. O g. 17.15 zapraszamy na Maryjne Nieszpory.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wieczorna Msza św. w int. kapłanów naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, po Mszy św. nabożeństwo o powołania; w piątek rano Msza św. w int. czcicieli NSPJ, a wieczorem Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego z Koronką, zaś w sobotę o 5.50 różaniec wynagradzający, o 6.30 Msza św., a po niej Godzinki i Niepokalanym Poczęciu NMP. Zapraszamy do udziału.

5. Z racji nowego miesiąca zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., a w piątek i w sobotę od g. 17.00 – 18.00.

6. W czwartek nasze sanktuarium nawiedzi pielgrzymka z parafii Jaryszów, w sobotę z parafii Pawłów, a w przyszłą niedzielę z Polskiej Cerekwi.

7. W przyszłą niedzielę o g. 13.30 Msza św. z udzielaniem Sakramentu Chrztu Św. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę o g. 19.00 w kościele.

8. W przyszłą niedzielę Słowo Boże będzie nam głosił tegoroczny neoprezbiter, wywodzący się z parafii farnej, ks. Łukasz Klęczar, który będzie również udzielał prymicyjnego błogosławieństwa. Ks. Łukasz w miesiącu lipcu będzie posługiwał w naszej parafii.

9. Koło Przyjaciół Radia Maryja przy parafii NSPJ zaprasza na pielgrzymkę do Częstochowy 8 lipca br. Zapisy u P. Katarzyny pod nr 666 046 765.

10. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży informuje, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd na ŚDM do Panamy. Termin: od 19 stycznia do 4 lutego 2019. Koszt ok. 5500 zł. Szczegółowe informacje i zapisy www.botafe.pl

11. Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny organizują ogólnopolskie Święto Młodzieży. Termin: od 16 do 21 lipca. Zapisy na www.swietomlodziezy.com

12. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta potrzeby Seminarium w Opolu i Kurii Diecezjalnej.

13. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Sróż. Mamy również książeczki Droga do nieba z dużym i małym drukiem.