Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XVIII niedziela zwykła. O g. 11.00 będziemy gościć pielgrzymkę z Rudnika, a o g. 17.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.

2. Przypominamy, że 42. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę wyruszy z Raciborza już w przyszły poniedziałek 13 sierpnia. Serdecznie zachęcamy, zwłaszcza młodych do wyruszenia na pielgrzymi szlak. Koszt: znaczek + autobus powrotny 50zł, a opłata za bagaż płatna przy zdawaniu bagażu 30zł. Osoby, które idą krócej, nawet na jeden dzień, też powinny być zgłoszone, a tym samym ubezpieczone. Osoba nieletnia ma mieć wskazanego opiekuna oraz zgodę rodziców. Zapisy i znaczki pielgrzymkowe w kancelarii parafialnej.

3. Osoby zapisane na wyjazd do Warszawy w listopadzie prosimy o wpłatę kolejnej raty 150zł.

4. Nasza parafia jak co roku organizuje pielgrzymkę autokarową na Górę Św. Anny na obchody kalwaryjskie. Wyjazd 15 września (sobota). Zapisy wraz z wpłatą 25zł w zakrystii.

5. W przyszłą niedzielę Msza św. o g. 13.30 Msza św. z udzielaniem Sakramentu Chrztu Św. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę o g. 19.00 w kościele.

6. „Bóg zapłać” za złożoną kolektę przeznaczoną na potrzeby Seminarium w Opolu oraz Kurii Diecezjalnej. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
7. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Sróż. Mamy również książeczki Droga do nieba z dużym i małym drukiem.