Please update your Flash Player to view content.
1.Dziś XX niedziela zwykła, o g. 17.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 
2.Składamy serdeczne podziękowania Parafianom, którzy w ubiegłym tygodniu pielgrzymowali do Częstochowy. Dziękujemy za włożony trud oraz za modlitwę w intencji parafii.
3.W przyszłą niedzielę przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.
 
4.Osoby zapisane na wyjazd do Warszawy w listopadzie prosimy o wpłatę kolejnej raty 150zł.
 
5.Zachęcamy Parafian i wszystkich chętnych do wyjazdu obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny w sobotę 15 września. Zapisy wraz z wpłatą 25 zł w zakrystii.
 
6.Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę specjalną przeznaczoną na pokrycie kosztów renowacji naszego tabernakulum oraz pięciu lichtarzy ołtarzowych. Koszt tego przedsięwzięcia to 7700zł. Przypominamy, że dzięki temu, że dysponowaliśmy podarowanym wcześniej złotem, udało się odrestaurować dwie monstrancje, trzy cyboria na Komunię św., pateny do komunikowania i kielichy mszalne. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom. Dziękujemy również panom Henrykowi i Damianowi Zbeczka za montaż i oświetlenie tabernakulum. W przyszłą niedzielę kolekta na opolski Wydział Teologiczny.
 
7.W środę 22 sierpnia na parkingu przy kościele odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji wspomogą zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce. Sprzęt można składać na parkingu do g. 12.00.
 
8.W niedzielę 02. 09. będziemy gościć przedstawicieli III zakonu paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelię na każdy dzień 2019 r. oraz egzemplarze Pisma Świętego. Mamy nadzieję, że ta akcja przyczyni się do częstszego sięgania po Słowo Boże i życia nim na co dzień.
 
9.Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii:  Różaniec, Anioł Sróż oraz Droga do nieba z dużym i małym drukiem.