Please update your Flash Player to view content.
1.Dziś uroczystość MB Częstochowskiej, nieszpory maryjne o g. 17.15 – serdecznie zapraszamy. W kościele NSPJ o 19.30 kolejny Raciborski Wieczór Uwielbienia.
 
2.Jutro po wieczornej Eucharystii rozpoczniemy nowennę do św. Matki Teresy z Kalkuty. 
3.W piątek od g. 7.30 miesięczne odwiedziny chorych i starszych Parafian. Osoby spoza stałej listy zgłaszamy w zakrystii bądź telefonicznie.
 
4.W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca: o 5.50 różaniec wynagradzający, a po nim Msza św. i Godzinki. O g. 9.30 będziemy gościć pielgrzymów z Gamowa, a o 14.00 ze Zdzieszowic.
 
5.W sobotę nasz parafianin br. Pio – Michał Bulenda – na zakończenie nowicjatu złoży w Borkach Wielkich pierwsze śluby zakonne.  Otoczmy go naszą życzliwą i serdeczną modlitwą.
 
6.Zbiórka dla całej wspólnoty LSO w sobotę o g. 11.30 - zapraszamy szczególnie tych, którzy chcieliby dołączyć do grona służby liturgicznej. Spotkanie scholki parafialnej o g. 12.00. 
 
7.W przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie odpust ku czci Narodzenia NMP. Msze św. przy ołtarzu polowym o g. 9.30 i 11.00. Zapraszamy Parafian i Gości na tę maryjną uroczystość. Z racji nowego miesiąca i odpustu parafialnego zapraszamy do Sakramentu Pokuty. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., ponadto w piątek i w sobotę od g. 17.00 – 18.00. Z racji rozpoczynającego się roku szkolno-katechetycznego zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty dzieci i młodzież.
 
8.W dniu odpustu, podczas Mszy św. o g. 11.00, będziemy gościć pielgrzymów z parafii farnej, a o g. 14.30 z parafii NSPJ. Będą z nami również przedstawiciele III zakonu paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelię na każdy dzień 2019 r. oraz egzemplarze Pisma Świętego. 
 
9.W przyszłą niedzielę Msza św. o g. 13.30 w int. rocznych dzieci.
 
10.Bóg zapłać za złożoną kolektę przeznaczoną na Wydział Teologiczny w Opolu. W przyszłą niedzielę kolekta odpustowa na potrzeby parafii.
 
11.Osoby zapisane na wyjazd do Warszawy w listopadzie prosimy o wpłatę kolejnej raty 150 zł. Zachęcamy również Parafian i wszystkich chętnych do wyjazdu obchody kalwaryjskie na Górę św. Anny w sobotę 15 września. Zapisy wraz z wpłatą 25 zł w zakrystii.
 
12.Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii:  Różaniec i Anioł Sróż. Mamy również książeczki Droga do nieba z dużym i małym drukiem.