Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XXV niedziela zwykła. Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce rodzin do kościoła św. Józefa w Ocicach. Początek wymarszu o godz. 15.00 z naszego kościoła, a nabożeństwo w Ocicach o godz. 15.45. W związku z pielgrzymką nie będzie w naszym kościele nabożeństwa popołudniowego. Osoby, które nie pójdą pieszo, prosimy o przyjechanie do Ocic samochodem.

2. We wtorek będziemy obchodzić 282 rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy do udziału w Eucharystii, by dziękować Bogu za świątynię, w której możemy się każdego dnia gromadzić.

3. Również we wtorek grupa naszych parafian wyjeżdża na pielgrzymkę do Fatimy. Pielgrzymkę rozpoczynamy udziałem we Mszy św. o g. 18.00.

4. Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.45. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami oraz kandydatów do Bierzmowania z klasy VI.

5. W piątek o g. 15.00 przy krzyżu koło klasztoru Annuntiata będziemy odmawiać koronkę do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do włączenia się tę modlitwę.

6. W kancelarii parafialne w godzinach urzędowania zapisujemy intencje Mszalne na rok 2019.

7. Do końca tego tygodnia będzie trwać akcja „Wyślij kredki do Afryki”. Celem akcji jest zbiórka kredek i innych przyborów szkolnych, które pomogą kameruńskim dzieciom w edukacji. Przybory szkolne można składać do specjalnego pudła obok chrzcielnicy. Tym, którzy swój dar już złożyli serdeczne „Bóg zapłać”.

8. W sobotę odbędą się spotkania dla kandydatów o g. 9.00, dla ministrantów o g. 9.30 i dla lektorów o g. 10.15. Spotkanie scholki dziecięcej o g. 11.00.

9. Bóg zapłać za złożoną kolektę przeznaczoną na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

10. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Sróż. Mamy również książeczki Droga do nieba z dużym i małym drukiem.