Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny.

2. Dzisiaj i przez kolejne dni października, zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej o g. 17.15. Różaniec dla dzieci I komunijnych w poniedziałek i czwartek, a dla młodzieży i kandydatów do sakramentu bierzmowania w piątek o g. 19.30.

3. W tym tygodniu, po Mszach św. wieczornych, odbędą się spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy drugiej: w poniedziałek kl. III gimnazjum, we wtorek kl. VI, w środę kl. VIII, a w czwartek kl. VII. Na spotkanie kandydaci przynoszą dzienniczki z potwierdzoną miesięczną spowiedzią.

4. Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.45, po niej modlitwa różańcowa.

5. Jutro przypada wspomnienie Św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy św.

6. Przy bocznych ołtarzach zostały wyłożone karteczki na listopadowe zalecki. Wypełnione kartki składamy w zakrystii. Bardzo prosimy, by nazwiska zmarłych pisać drukowanymi literami. Kolejność wyczytywania będzie według kolejności składania. Za składane przy tej okazji ofiary na remontowe potrzeby w parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

7. Wyjeżdżających do Warszawy na początku listopada prosimy o wpłatę pozostałej należności, tj. 170 zł. Wyjazd będzie z parkingu przy kościele w sobotę 3 listopada o g. 5.30.

8. W przyszłą niedzielę na zakończenie Tygodnia Misyjnego będziemy gościć nasze Siostry z klasztoru Annuntiata. Siostry podzielą się z nami misyjnym doświadczeniem, a po Mszach św. będą kwestować na misyjne potrzeby zgromadzenia.

9. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci naszej parafii na „Bal Wszystkich Świętych”. Prosimy, aby dzieci przebrały się za jakiegoś Świętego i przyszły do kościoła na g. 16.45. Będzie krótka modlitwa, a potem przemarsz z lampionami ulicami osiedla. Bal zakończymy zabawą i słodkim poczęstunkiem w domu katechetycznym. Bardzo prosimy rodziców i starsze rodzeństwo o pomoc w przygotowaniu dzieci. Najlepsze stroje zostaną nagrodzone.

10. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na Misje św. W minioną niedzielę na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2118zł. W ostatnim czasie nasze organy zostały na nowo nastrojone i niektóre usterki zostały usunięte. Koszt tego przedsięwzięcia to 2100zł. Za wszelkie ofiary składane w kościele i przelewane na konto naszej parafii składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta na remontowe inwestycje parafii.

11. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec oraz modlitewniki Droga do nieba. Są również kalendarze misyjne i diecezjalne po 7zł. Zachęcamy również do korzystania z parafialnej biblioteki LOGOS – w niedziele 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.

12. Dziś po Mszach św. młodzież sprzedaje „papieskie kremówki”, z których dochód zostanie przeznaczony na duszpasterstwo młodzieżowe parafii. Zachęcamy do zakupienia i życzymy smacznego.

13. Dziś również w kościołach w Polsce odbywa się liczenie wiernych przystępujących do Komunii św. i uczestniczących we Mszy św. Bardzo prosimy o spokojne opuszczanie świątyni, by dać się policzyć.