Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XXXII Niedziela zwykła. W naszej ojczyźnie świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości. Dziękujemy i modlimy się dziś za tych, którzy za naszą wolność oddali swoje życie. O g. 9.30 Msza św. w int. ojczyzny, a o 12.00 przy pomniku Św. Jana Pawła II modlitwa w int. ojczyzny i odśpiewanie hymnu państwowego. Serdecznie zapraszamy.

2. W tym tygodniu, po Mszach św. wieczornych, odbędą się spotkania dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z grupy II: w poniedziałek kl. III gimnazjum, we wtorek kl. VI i w środę kl. VIII. Natomiast II grupa kl. VII będzie mieć spotkanie wyjątkowo w czwartek 22 listopada. Na spotkanie kandydaci przynoszą dzienniczki z potwierdzoną miesięczną spowiedzią.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zalecki do nowenny prosimy składać w zakrystii. Od piątku po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nowennę do przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

4. Msza św. szkolna w czwartek o 16.45. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi dla dzieci. Prosimy, by na Mszę szkolną dzieci przynosiły ze sobą książeczki Droga do nieba.

5. W piątek nabożeństwo dla młodzieży w kościele o g. 19.30.

6. Spotkanie scholki dziecięcej w sobotę o g. 11.00.

7. Prosimy trzy osoby do wstąpienia w szeregi naszych Róż Różańcowych. Chętni niech zgłoszą się do ks. Artura.

8. Od tego tygodnia zamierzamy uporządkować strych naszego kościoła, gdzie na dobre zadomowiły się gołębie, a w związku z tym jest po czym sprzątać. Bardzo prosimy chętnych Panów do pomocy. Rozpoczynamy w środę od g. 8.30. Prosimy, by przynieść ze sobą ogrodową hakę.

9. Młodych chcących wziąć udział w Europejskim Spotkaniu Młodych, które odbędzie się na przełomie starego i nowego roku w Madrycie zapraszamy na pierwsze spotkanie w sobotę 17 listopada o g. 19.15 w kaplicy pod kościołem NSPJ. Zgłoszenia poprzez stronę www.botafe.pl

10. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na pokrycie bieżących rachunków parafii. W imieniu naszych Sióstr z Annuntiaty dziękujemy wszystkim, którzy przed dwoma tygodniami wsparli misyjną działalność zgromadzenia. Podczas kwesty Siostry zebrały prawie 9 600zł. Dziś jeszcze zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na zakup opału do kościoła, salek i plebanii.
11. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: „Różaniec”, „Miłujcie się”, i „Anioł Stróż” oraz kalendarze misyjne i diecezjalne po 7 zł. Są również książeczki „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem. Zachęcamy również do korzystania z parafialnej biblioteki LOGOS – w niedziele 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.