Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XXXIII Niedziela zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Ruchu MAITRI.

3. We wtorek zapraszamy na wieczorną Mszę św. w int. ks. Adama w dniu Jego urodzin.

4. Również we wtorek, Kapituła medalu Ks. Prałata Stefana Pieczki zaprasza na koncert „Wyśpiewać 100 lat Niepodległości”. Koncert odbędzie się w kościele NSPJ o g. 19.00. Szczegóły na plakacie.

5. W środę o g. 18.40 zapraszamy rodziców dzieci I-komunijnych na spotkanie, które odbędzie się w kościele.

6. Msza św. szkolna w czwartek o 16.45. Prosimy, by dzieci przynosiły ze sobą książeczki Droga do nieba.

7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z kl. VII, grupa II.

8. W piątek o 19.30 spotkanie dla młodzieży w salce, a w kościele NSPJ „Wieczór Uwielbienia”.

9. W sobotę zbiórka wszystkich ministrantów o g. 10.00, a spotkanie scholki dziecięcej o g. 11.00.

10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, która jest patronalnym świętem LSO. Wszystkich ministrantów, ich rodziców i bliskich zapraszamy na Mszę św. o g. 11.00.

11. W przyszłą niedzielę o g. 16.00 w klasztorze Annuntiata spotkanie rodzin. Zapraszamy małżonków do udziału.

12. W związku ze zbliżającym się adwentem, ogłaszamy dla dzieci konkurs na najbardziej pomysłowy i najlepiej wykonany lampion adwentowy. Rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę 02 grudnia. Są przewidziane nagrody.

13. Osoby, które pielgrzymowały we wrześniu do Fatimy i innych sanktuariów maryjnych zapraszamy na spotkanie do salki kominkowej w niedzielę 02 grudnia o g. 15.00.

14. W minionym tygodniu strych naszego kościoła został posprzątany. Bardzo dziękujemy czterem Panom za poświęcony czas i siły.

15. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę specjalną przeznaczoną na zakup opału do kościoła, salek i plebanii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii, a po Mszy św. na prośbę ks. Biskupa odbędzie zbiórka do puszek na remont opolskiej katedry.
16. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: „Różaniec”, „Miłujcie się”, i „Anioł Stróż” oraz kalendarze misyjne i diecezjalne po 7 zł. Są również książeczki „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem. Zachęcamy również do korzystania z parafialnej biblioteki LOGOS – w niedziele 9.00 – 9.30 i w czwartki 17.00 – 18.00.