Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś V Niedziela Zwykła. W naszej parafii gościmy s. Damianę z Szensztackiego z Apostolatu MB Pielgrzymującej. O 15.30 w Sali audiowizualnej będzie spotkanie z siostrą. O godz. 17.15 zapraszamy do kościoła na nieszpory.

2. W poniedziałek wspomnienie NMP z Lourdes, a w czwartek święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

3. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Intencje do nowenny można składać w zakrystii.

4. Ze względu na rozpoczynające się ferie zimowe nie będzie Mszy św. szkolnej w czwartek.

5. Siostry z Annuntiaty zapraszają dziewczęta od lat 16 na rekolekcje w dniach 15 - 19.02.2019. Zapisy u s. Gabrieli (tel. 505 305 953, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) albo w klasztorze.

6. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę w Bieszczady i na Podkarpacie oraz na Litwę. Zapisani na Litwę proszeni są o wpłatę 300zł na konto biura podróży do końca lutego. Prosimy podejść do zakrystii i pobrać karteczkę z danymi potrzebnymi do przelewu. Trzecia rata (600zł) będzie do zapłaty pod koniec kwietnia podczas spotkania organizacyjnego w salce.

7. Pragniemy zapowiedzieć, że nasza parafia w listopadzie przyszłego roku będzie organizować 8-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Orientacyjny koszt: 1000USD (3700zł). Szczegółowy program w gablotce, na stronie parafialnej i na folderach w zakrystii. Wstępne zapisy w zakrystii.

8. Bóg zapłać za złożoną dziś kolektę na pokrycie bieżących rachunków parafii. Za tydzień kolekta na zakup opału do kościoła i budynków parafialnych.

9. Zachęcamy do lektury katolickich czasopism: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Stróż. Zapraszamy do korzystania z parafialnej biblioteki LOGOS.

10. Dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy błogosławieństwa Bożego na czas zimowych ferii, a wyjeżdżającym bezpiecznej podróży.