Please update your Flash Player to view content.

1. Dziś XIII niedziela zwykła. Dziś modlimy się w int. kierowców oraz o szczęśliwe i bezpieczne podróże, a po Mszach św. święcimy nasze pojazdy. W podzięce za szczęśliwie przejechane kilometry zachęcamy, by złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy naszej opolskiej diecezji.
2. Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o g. 17.15. Serdecznie zapraszamy.

 3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wieczorna Msza św. w int. kapłanów naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, po Mszy św. nabożeństwo o powołania; w piątek rano Msza św. w int. czcicieli NSPJ, a wieczorem Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego z Koronką, zaś w sobotę o 5.50 różaniec wynagradzający, o 6.30 Msza św., a po niej Godzinki i Niepokalanym Poczęciu NMP. Wieczorem o 17.30 różaniec Róż Różańcowych i o 18.00 Msza św. Zapraszamy do udziału.
4. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie I odpust ku czci Nawiedzenia NMP. Msze św. przy ołtarzu polowym o g. 9.30 i 11.00. Zapraszamy Parafian i Gości na naszą Maryjną Uroczystość. Z racji nowego miesiąca i odpustu parafialnego zapraszamy do Sakramentu Pokuty. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., ponadto w piątek i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00.
5. W sobotę od g. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych i starszych w parafii. Dodatkowe osoby, spoza stałej listy, można zgłaszać w zakrystii bądź telefonicznie.
6. W sobotę o g. 19.00 w kościele katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą chrzczone w lipcu.
7. W przyszłą niedzielę Msza św. o g. 13.30 w int. rocznych dzieci z miesiąca lipca.
8. W kancelarii można już zapisywać się na Opolską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dn. 12 – 17 sierpnia. Prosimy, by nie zwlekać z zapisem na ostatnie dni i zachęcamy, zwłaszcza młodych, do udziału.
9. W środę w Winowie rozpoczyna się dla młodych „Ławka Festiwal”. Zachęcamy do udziału. Zapisy na stronie parafialnej i botafe.pl
10. Ojcowie Franciszkanie zapraszają młodych na Górę Św. Anny na ogólnopolskie Święto Młodzieży. Termin spotkania: od 15 do 20 lipca. Organizatorzy przewidują obecność wielu gości i liczne koncerty. Szczegóły i zapisy na stronie: www.swietomlodziezy.com
11. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta odpustowa również na potrzeby naszej parafii.
12. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny (z gumową bransoletką) i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Stróż oraz „Drogi do nieba” z dużym i małym drukiem. Biblioteka jest tymczasowo nieczynna.
1. Dziś XIII niedziela zwykła. Dziś modlimy się w int. kierowców oraz o szczęśliwe i bezpieczne podróże, a po Mszach św. święcimy nasze pojazdy. W podzięce za szczęśliwie przejechane kilometry zachęcamy, by złożyć ofiarę do puszki na środki transportu dla misjonarzy naszej opolskiej diecezji.
2. Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o g. 17.15. Serdecznie zapraszamy.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek wieczorna Msza św. w int. kapłanów naszej parafii i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, po Mszy św. nabożeństwo o powołania; w piątek rano Msza św. w int. czcicieli NSPJ, a wieczorem Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego z Koronką, zaś w sobotę o 5.50 różaniec wynagradzający, o 6.30 Msza św., a po niej Godzinki i Niepokalanym Poczęciu NMP. Wieczorem o 17.30 różaniec Róż Różańcowych i o 18.00 Msza św. Zapraszamy do udziału.
4. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie I odpust ku czci Nawiedzenia NMP. Msze św. przy ołtarzu polowym o g. 9.30 i 11.00. Zapraszamy Parafian i Gości na naszą Maryjną Uroczystość. Z racji nowego miesiąca i odpustu parafialnego zapraszamy do Sakramentu Pokuty. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św., ponadto w piątek i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00.
5. W sobotę od g. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych chorych i starszych w parafii. Dodatkowe osoby, spoza stałej listy, można zgłaszać w zakrystii bądź telefonicznie.
6. W sobotę o g. 19.00 w kościele katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą chrzczone w lipcu.
7. W przyszłą niedzielę Msza św. o g. 13.30 w int. rocznych dzieci z miesiąca lipca.
8. W kancelarii można już zapisywać się na Opolską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dn. 12 – 17 sierpnia. Prosimy, by nie zwlekać z zapisem na ostatnie dni i zachęcamy, zwłaszcza młodych, do udziału.
9. W środę w Winowie rozpoczyna się dla młodych „Ławka Festiwal”. Zachęcamy do udziału. Zapisy na stronie parafialnej i botafe.pl
10. Ojcowie Franciszkanie zapraszają młodych na Górę Św. Anny na ogólnopolskie Święto Młodzieży. Termin spotkania: od 15 do 20 lipca. Organizatorzy przewidują obecność wielu gości i liczne koncerty. Szczegóły i zapisy na stronie: www.swietomlodziezy.com
11. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta odpustowa również na potrzeby naszej parafii.
12. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny (z gumową bransoletką) i List Parafialny. W zakrystii: Różaniec i Anioł Stróż oraz „Drogi do nieba” z dużym i małym drukiem. Biblioteka jest tymczasowo nieczynna.