Please update your Flash Player to view content.

   Las, jezioro i zapierająca dech w piersiach przyroda pozwoli oderwać się od zgiełku miast i codziennych obowiązków. Uczestnicy pochodzący z całej Polski oraz z wielu krajów europejskich to szansa na nowe przyjaźnie i na szersze spojrzenie na świat. Wspólna modlitwa, zabawa i spotkania z misjonarzami to gwarancja na dobry i niezapomniany wakacyjny czas.

    Wakacje z Misjami są przedsięwzięciem, które oprócz przyjemnie spędzanych dni, nawiązania ciekawych znajomości, różnych form rozrywki i wypoczynku, dawanych uczestnikom tych kolonii, faktycznie przybliża ich do Pana Boga. Serdecznie zachęcamy rodziców, by posłali swoje pociechy na kolonie organizowane przez Księży Werbistów w Ocyplu. Naprawdę warto!

   Ocypel to piękna malownicza wieś położona w Borach Tucholskich. Nad brzegiem jeziora znajduje się Misyjne Centrum Rekolekcyjno – Formacyjne Księży Werbistów. Ośrodek otoczony jest dwoma jeziorami oraz lasami. Urokliwe miejsce, stwarzające doskonałe warunki do spacerów, pływania, łowienia ryb, a także zbierania grzybów.

   Nasze Misyjne Siostry z Annuntiaty, jak co roku, zapraszają do Ocypla na „Wakacje z Misjami” dla dzieci (9-15 lat). Termin: 24.06 – 03.07. Koszt 1090zł. Zgłoszenia u naszej katechetki – s. Elżbiety.