Please update your Flash Player to view content.

Poniedziałek – 11.03.2019 – Rekolekcje parafialne.
6.30 za ++ Martę i Jerzego Gawliczek.
9.30 za + brata Stanisława w 30 dz. po śmierci.
15.00 Godzina Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św.
18.00 1) za + Waldemara Bednarz w 1 r. śm. oraz za ++ z pokrew.; 2) za ++ rodziców Leonę i Józefa, brata Konstantego, bratową Marię, + siostrę Annę i męża Zdzisława Ćwikłę.

Wtorek – 12.03.2019 – Rekolekcje parafialne.
6.30 za + brata Eugeniusza w 9 r. śm., ++ rodziców, ++ bratowe Annę i Teresę i za ++ z pokrew.
9.30 o Boże błog., opiekę MB, miłość i zdrowie w rodz. Aleksandra Koczy, o potrzebne łaski dla żony Katarzyny oraz dla dzieci Karolinki i Krzysia.
15.00 Godzina Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św.
18.00 1) za ++ rodziców Konstantynę i Pawła Polaczek, + siostrę Marię, jej męża Zbigniewa, za ++ trzy bratowe i trzech braci; 2) za + Krystynę Lepczyńską (od sąsiadów z ul. Chodkiewicza 8).
Środa – 13.03.2019 – Zakończenie rekolekcji parafialnych.
6.30 Za + Helenę Karpińską, Karola Cichy, Władysława Karpińskiego, Bernada Grace i ++ z rodz.
9.30 za ++ Józefę, Arkadiusza i Stanisława Adamczyk.
15.00 Godzina Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św.
18.00 1) w int. Przyjaciół Radia Maryja i TV Trwam;
2) o Boże błog., opiekę MB i powrót do zdrowia dla Zbigniewa.
Czwartek – 14.03.2019
6.30 za + męża Stanisława Ścianę w dniu ziemskich ur. oraz za ++ rodziców z obu stron.
16.45 Msza św. szkolna z poświęceniem modlitewników „Droga do nieba”: dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Tomasza Machniak z ok. ur. oraz o Boże błog. w rodzinie.
18.00 1) dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla babci Lucyny Klar z ok. 93 r. ur.; 2) za + siostrę Annę, ++ rodziców, brata Edwarda i szwagra Józefa.
Piątek – 15.03.2019
6.30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Beaty Koczy z ok. 90 r. urodzin.
17.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z zaleckami.
18.00 1) za + Pawła Mikołajek; 2) za ++ rodziców Adelajdę i Henryka Habram, brata Jerzego, ++ z obu stron oraz za ++ z rodziny Wodecki i Grygiel.
19.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla młodzieży.
Sobota – 16.03.2019
6.30 do M. Bożego za + Wiktorię Torchała.
18.00 1) za + męża Pawła Koczy; 2) za + męża Zbigniewa z ok. im. oraz za ++ rodziców, rodzeństwo, teściów i dziadków.
Niedziela – 17.03.2019 – II Niedziela Wielkiego Postu.
6.30 za ++ Rozalię i Stanisławę Jawor, za żyjących i ++ z rodzin Jawor i Krziżok.
8.00 za + Bogdana Dutka (od rodz. z Paleśnicy).
9.30 za + Marię i Augustyna Kwaśnica i za ++ z pokrewieństwa.
11.00 do Bożej Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Joanny Chmiel z ok. 52 r. ur. oraz o Boże błog. dla całej rodziny.
12.30 dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Aleksandra i Daniela Skrobon z ok. 40 r. urodzin.
13.30 za + matkę Aleksandrę Janicką w 25 r. śm., + ojca Stanisława Janickiego oraz za ++ z rodziny Janickich i Fudali.
17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
18.00 do Bożej Op. z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błog., opiekę MB i zdrowie dla Janiny Syktus z ok. 89 r. urodzin.