Please update your Flash Player to view content.

Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek, 12 czerwca, miało niecodzienny charakter. Obchodziliśmy jubileusz 60-lecia ślubów zakonnych s. Felicyty, jak również jej nadchodzące urodziny. Z tych okazji życzyliśmy jubilatce błogosławieństwa Bożego na dalsze lata posługi w Kościele, dużo zdrowia i wytrwałości w realizowaniu powołania oraz podziękowaliśmy za jej obecność wśród nas. Jeszcze inne dwie osoby świętowały tego dnia swoje urodziny, dzięki czemu mogliśmy skosztować pyszne ciasta i różne smakołyki. 

Galeria zdjęć ze spotkania

Delegatki Grupy Biblijnej zdały relację z przebiegu przyjęcia prymicyjnego ks. Tomasza Gajdy, które miało miejsce 8 czerwca 2014 r. w Zakrzowie k. Polskiej Cerekwi. Siedziały przy jednym stole z przedstawicielami Róż Różańcowych, Grupy Misyjnej i Rady Parafialnej. Po obiedzie złożyły życzenia i przekazały księdzu neoprezbiterowi dar od naszej wspólnoty – zieloną stułę. Ks. Tomasz obiecał, że zawita do nas na spotkanie biblijne w najbliższym czasie.Podczas nabożeństwa prymicyjnego w kościele pw. św. Mikołaja w Zakrzowie otrzymały błogosławieństwo od nowo wyświęconego księdza. Pamiątkowe obrazki prymicyjne przywiozły dla całego Kręgu Biblijnego. Mile wspominały spotkanie z byłymi wikarymi z naszej parafii: z ks. Łukaszem Knieciem, z ks. Pawłem Michalewskim i z ks. Grzegorzem Krencem, a także z ks. Adrianem Bombelkiem, który wywodzi się z naszej parafii, a swoje prymicje miał 12 lat temu. Na uwagę zasługują przedstawienia wykonane przez dzieci, które przygotowała s. Gabriela z klasztoru Annuntiata. Niewątpliwie atrakcją przyjęcia był koncert zespołu Gang Marcela, odpowiednio przygotowany do prowadzenia tego typu uroczystości. Dziękujemy bardzo ks. Tomaszowi za zaproszenie Grupy Biblijnej na uroczystości prymicyjne i obiecujemy pamięć modlitewną.