Please update your Flash Player to view content.
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Obrazy/2014/DSC_0009_800_x_600.jpg'
There was a problem loading image 'images/Obrazy/2014/DSC_0009_800_x_600.jpg'

Również w naszej parafii obchodziliśmy VI Tydzień Biblijny, którego hasłem było: „Tak, Panie, ja mocno wierzę, że Ty jesteś Mesjaszem, Synem Bożym, który miał przyjść” J11, 27. Każdego dnia podczas Eucharystii modliliśmy się o chętnie czytanie Słowa Bożego i życie Nim na co dzień. Tradycyjnie jak w każdy czwartek spotkała się także nasza parafialna wspólnota Krąg Biblijny. Jest to grupa pasjonatów Biblii, którzy pragną Pismo Święte czytać i lepiej rozumieć. Moderatorami Kręgu Biblijnego są ojciec Jan i siostra Felicyta, którym dziękujemy za zaangażowanie i dzielenie się swoim biblijnym doświadczeniem i wiarą. Dziękujemy także wszystkim, którzy należą do Kręgu Biblijnego za obecność i rozwijanie miłości do Pisma Świętego.

Zapraszamy serdecznie na nasze spotkania wszystkich pragnących odkrywać Słowo Boże w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej do Domu Katechetycznego. 

Zdjęcia ze spotkania Kręgu Biblijnego