Please update your Flash Player to view content.
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/Obrazy/2019/logo-ministranci.png'
There was a problem loading image 'images/Obrazy/2019/logo-ministranci.png'

     W imieniu Diecezjalnego Duszpasterstwa Liturgicznej Służby Ołtarza zachęcamy naszych ministrantów do zapoznania się z najnowszym wydaniem Naszej Służby. Znajdują się w nim zaproszenia m.in. na wielkoczwartkową Mszę św. Krzyżma, do wzięcia udziału w konkursie biblijnym i rozgrywkach sportowych oraz na letnie obozy wakacyjne.

Czytaj

 

Zachęcamy do wstąpienia w szeregi Rycerzy Jezusa!
Nie zastanawiaj się - do odważnych świat należy!
Zostań Rycerzem Pana Jezusa - ministrantem!
Jezus czeka właśnie na Ciebie!

 

Osoby chętne prosimy, by zgłaszały się u ks. Artura

ZAPRASZAMY W SZEREGI LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA!!!
Jesteś chłopakiem ze szkoły podstawowej lub gimnazjum (jeszcze)? Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę życia z Panem Jezusem? Chcesz pogłębić swoją przyjaźń z Nim? Chcesz mieć gromadę nowych kolegów? Zapraszamy do Liturgicznej Służby Ołtarza w parafii Matki Bożej w Raciborzu! Spotkania w soboty od godz. 9:00-11:00. Szczegóły i odpowiedzi na wszystkie pytania u ks. Adama. Wstąp, a na pewno nie pożałujesz!

Zobacz film

 

6 grudnia św. Mikołaj odwiedził również naszych Rycerzy Jezusa. By otrzymać prezent niektórzy musieli się natrudzić, ale św. Mikołaj ma dobre serce i wybacza ministranckie "szaleństwa". Spotkanie z tym świętym było zachętom do dalszej gorliwej służby! Po spotkaniu z św. Mikołajem nasi ministranci i lektorzy rozegrali Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej na ekranie. Dziękujemy Rycerzom za obecność i dobrą atmosferę.

Zdjęcia z wizyty św. Mokołaja u ministrantów

Na zakończenie roku liturgicznego nasi Rycerze Jezusa spotkali się z Rodzicami przy świątecznym stole. Była okazja by wspólnie podsumować służbę lektorską i ministrancką ale przede wszystkim by porozmawiać i ucieszyć się wsparciem rodziców dla naszych Rycerzy. Bardzo dziękujemy naszym drogim Rodzicom za pomoc w przygotowaniu spotkania i smakołyki. 

Zdjęcia ze spotkania