Ogłoszenia Parafialne 17 – 24 października 2021r.

1. Dziś XXIX niedziela zwykła. O 17.15 nabożeństwo różańcowe.
2. Dziś także na Górze św. Anny o g. 17.00 odbędą się Diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego. Dotkniętych doświadczeniem utraty dziecka – rodziców i bliskich – zapraszamy do udziału w tej modlitwie.
3. W poniedziałek przypada Święto Św. Łukasza, patrona Służby Zdrowia. W imieniu kapelana naszego szpitala – ks. Ireneusza Kotlińskiego – zapraszamy do klasztoru Annuntiata: o g. 18.00 różaniec, a o 18.30 Msza św. w int. Służby Zdrowia.
4. We wtorek o 18.00 Msza św. z nowenną ku czci Św. Józefa.
5. Nowenna do Matki Bożej Raciborskiej w środę po Mszy św. wieczornej.
6. W czwartek nauka przedchrzcielna o godz. 16:30.
7. Msza św. szkolna w czwartek o g. 18.00. Przed Mszą św. spowiedź dla dzieci. Kandydatów do Bierzmowania i starszą młodzież zapraszamy w piątek o 19.30 na różaniec.
8. Modlitwa różańcowa w dni powszednie o g. 17.30, a w niedzielę o 17.15. Różaniec prowadzony przez dzieci I komunijne w poniedziałki i czwartki.
9. W piątek przypada wspomnienie Św. Jana Pawłą II. Zapraszamy do udziału we Mszy św.
10. W tym tygodniu odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z grupy I: w poniedziałek kl. VI (dla wszystkich, bez podziału na grupy), we wtorek kl. I ponadpodstawowa, w środę kl. VIII, a w czwartek kl. VII. Spotkania odbędą się w salce w domu katechetycznym na I piętrze o g. 18.40.
11. W kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania nadal przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok. Zachęcamy, by każda rodzina ofiarowała Mszę św. za żyjących i zmarłych z rodziny.
12. W związku z tym, że kończy się kadencja Rady Parafialnej, zapraszamy członków Rady na spotkanie w przyszłą niedzielę 24 października o 15.30 do salki kominkowej.
13. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o 9.00, LSO o 10.00, a scholki dziecięcej o 11.30.
14. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę specjalną na opał do kościoła i budynków parafialnych. W przyszłą Niedzielę Misyjną kolekta na misje w Kościele.
15. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i List Parafialny. Natomiast w zakrystii: „Różaniec”, „Anioł Stróż” i „Staś” oraz Drogi do nieba i „Katechizm dla średniozaawansowanych”.
16. Dziś o g. 15.00 kino „Bałtyk” zaprasza na projekcję filmu „FATIMA”. Kolejny seans w czwartek o g. 14.00. Szczegóły na plakacie.
17. Również dzisiaj młodzież naszej parafii sprzedaje „papieskie kremówki”. Cały dochód zostanie przeznaczony na duszpasterstwo młodzieżowe naszej parafii. Zachęcamy do zakupienia i życzymy smacznego.