Ogłoszenia Parafialne 06 – 13 lutego 2022r.

 1. Dzisiejsza V Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo ze zmianą tajemnic męskiej Róży Św. Józefa.
 2. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
 3. Spotkanie Liturgicznej Scholi Dorosłych w środę o 19.15 w domu katechetycznym.
 4. Msza św. szkolna w czwartek o 18.00. Dzieci klas I – VI zapraszamy do udziału.
 5. W piątek zapraszamy do kościoła kandydatów do Bierzmowania i młodzież starszą na nabożeństwo o g. 19.30.
 6. W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msza św. z błogosławieństwem lourdzkim i Sakramentem Chorych w sobotę o g. 10.00. Wszystkich seniorów naszej parafii oraz chorych, których można do kościoła przywieźć zapraszamy do udziału. Prosimy rodzinę albo sąsiadów o pomoc w dotarciu do kościoła.
 7. Synodalne spotkanie dla członków Duszpasterskiej Rady Parafialnej odbędzie się w sobotę o godz. 14.30 w salce kominkowej.
 8. Miesięczne czuwanie dla młodzieży odbędzie się w sobotę o g. 20.00 w kościele NSPJ.
 9. W sobotę o 17.30 różaniec Róż Różańcowych, o 18.00 Msza św., a po niej spotkanie Róż w salce kominkowej.
 10. W imieniu Duszpasterstwa Rodzin zapraszamy na kolejne „Spotkanie Rodzin” w niedzielę 13 lutego o g. 16.00 w klasztorze Annuntiata.
 11. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby Seminarium w Opolu i Kurii Diecezjalnej oraz za ofiary przelewane na parafialne konto. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
 12. W tym tygodniu mamy dwie wolne intencje mszalne: w sobotę o 6.30 i w niedzielę o 13.30. Kto by chciał którąś z intencji zamówić, to prosimy o podejście do zakrystii.
 13. Składających zeznania podatkowe PIT zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz osób chorych, na Caritas albo fundację ochrony życia. Szczegóły i nr KRS na stronie parafialnej.
 14. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” (8zł), „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. Natomiast w zakrystii: „Katechizm dla średniozaawansowanych, a także książeczki „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem.