Ogłoszenia Parafialne 13 – 20 lutego 2022r.

  1. Dziś VI Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory, podczas których rozpoczniemy nowennę przed złotym jubileuszem naszej diecezji. Przez dziewięć kolejnych niedziel chcemy modlitewnie przygotować się do godnego przeżycia tego czasu łaski.
  2. W imieniu Duszpasterstwa Rodzin zapraszamy na kolejne „Spotkanie Rodzin”, które odbędzie się dzisiaj o g. 16.00 w klasztorze Annuntiata.
  3. W poniedziałek przypada święto Św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.
  4. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
  5. We wtorek grupa młodzieży i ministrantów wyjeżdża z ks. Arturem do Poronina. Wyjazd z parkingu przy kościele o g. 7.45. Wyjeżdżającym życzymy bezpiecznej podróży i dobrego czasu spędzonego razem.
  6. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę przeznaczoną na potrzeby naszej parafii oraz za ofiary przelewane na parafialne konto. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na nowy piec do kościoła i modernizację kościelnej kotłowni. Informujemy zarazem, że w związku z tym, że staramy o dofinansowanie tej inwestycji, prace związane z wymianą pieca zostały wstrzymane, a po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i podpisaniu umowy dotacyjnej, ponownie ruszą. Za zrozumienie tych potrzeb i ofiarność serdecznie dziękujemy.
  7. Składających zeznania podatkowe PIT zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz osób chorych, na Caritas albo fundację ochrony życia. Szczegóły i nr KRS na stronie parafialnej.
  8. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” (8zł), „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. Natomiast w zakrystii: „Różaniec”, „Katechizm dla średniozaawansowanych, a także książeczki „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem.