Ogłoszenia Parafialne 20 – 27 lutego 2022r.

  1. Dziś VII Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory.
  2. We wtorek przypada Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła.
  3. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do MB Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
  4. W przyszłą niedzielę od g. 14.30 rozpocznie się adoracja Najśw. Sakramentu w ramach tzw. Czterdziestogodzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem. Porządek 3-dniowej adoracji podany jest w „Liście Parafialnym”, w gablocie i na stronie parafialnej.
  5. W tym tygodniu mamy wolne intencje mszalne: w czwartek i piątek o 6.30 oraz w niedzielę o 8.00. Kto by chciał którąś z intencji zamówić, to prosimy o podejście do zakrystii.
  6. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę specjalną na nowy piec do kościoła i modernizację kościelnej kotłowni oraz za ofiary przelewane na parafialne konto. W przyszłą niedzielę kolekta na pokrycie bieżących rachunków parafii.
  7. Składających zeznania podatkowe PIT zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz osób chorych, na Caritas albo fundację ochrony życia. Szczegóły i nr KRS na stronie parafialnej.
  8. Informujemy, że z tyłu kościoła pod ławką z prasą wystawiony jest karton na zużyte świece, które będziemy chcieli zamienić na nowy paschał do kościoła.
  9. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” (8zł), „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. Natomiast w zakrystii: „Różaniec”, „Katechizm dla średniozaawansowanych, a także książeczki „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem. Zachęcamy również do korzystania z parafialnej biblioteki – czynna jest w niedzielę 9.00 – 9.30 oraz w czwartki 17.00 – 18.00.