Ogłoszenia Parafialne 10 – 17 lipca 2022r.

  1. Dziś XV niedziela zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory połączone z modlitwą adoracyjną. Przypominamy również, że w okresie wakacyjnym Msza św. z 13.30 będzie odprawiana o 13.00, a Mszy św. o 12.30 nie będzie.
  2. W środę przypada wspomnienie MB z Fatimy. Od g. 17.00 modlitwa różańcowa (część światła i bolesna), w tym czasie okazja do spowiedzi św., o 18.00 uroczysta Msza św., po niej różaniec (część chwalebna) i procesja fatimska wokół murów naszego sanktuarium. Zapraszamy do udziału.
  3. W sobotę przypada wspomnienie MB Szkaplerznej. Tego dnia o 9.00 będziemy gościć pielgrzymkę z Pawłowa.
  4. W sobotę o 19.00 w kościele odbędzie się katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  5. Również w sobotę u naszych Sióstr w Annuntiacie odbędą się romantyczne warsztaty dla małżonków, które poprowadzi Magdalena Kleczyńska, doradca psychologiczny i autorka wielu książek o tematyce budowania szczęściodajnych więzi. Rozpoczęcie o g. 14.00 konferencją „Moc małżeńskiej miłości intymnej”. Szczegóły na plakacie.
  6. Od piątku przez najbliższy miesiąc w naszej parafii będzie posługiwał ks. Wojciech Hejczyk, nasz neoprezbiter. W przyszłą niedzielę będzie głosił kazania, a po Mszach św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  7. Nasza parafia organizuje 1-dniową pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd 2 sierpnia (wtorek). Koszt 130zł (dla grupy min. 40 os.). Szczegóły na plakacie. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii.
  8. Informujemy również , że w dniach od 15 do 20 sierpnia odbędzie się 46. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. W tym roku pielgrzymka pójdzie w zwykłym trybie, tzn. tak jak było przed pandemią. Zapisy od połowy lipca.
  9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby Seminarium w Opolu i Kurii Diecezjalnej. W przyszłą niedzielę kolekta na opłacenie bieżących rachunków naszej parafii.
  10. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” (8zł), „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny; w zakrystii czasopismo Różaniec. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.