Ogłoszenia Parafialne 17 – 24 lipca 2022r.

  1. Dziś XVI niedziela zwykła. Po każdej Mszy św. nasz neoprezbiter ks. Wojciech Hejczyk będzie udzielał prymicyjnego błogosławieństwa. Prosimy więc o podejście do balasek. O g. 17.15 niedzielne nieszpory połączone z modlitwą adoracyjną.
  2. W środę przypada wspomnienie Bł. Czesława, patrona naszej diecezji. Po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Raciborskiej. W czwartek będzie święto Św. Marii Magdaleny, a w sobotę Św. Brygidy. Zapraszamy do udziału we Mszy św.
  3. W sobotę o g. 8.30 będziemy gościć pielgrzymkę z parafii Wojnowice.
  4. Ojcowie Franciszkanie z Góry Świętej Anny zapraszają na ogólnopolskie Święto Młodzieży. W tym roku hasłem spotkania będą słowa: «Przejrzyj!». Termin spotkania od 18 do 23 lipca. Organizatorzy zapowiadają obecność wielu gości i liczne koncerty. Szczegóły i zapisy na stronie: www.swietomlodziezy.com
  5. W przyszłą niedzielę przypada doroczny odpust na Górze św. Anny. Sumie odpustowej o godz. 11.00 w Grocie Lurdzkiej przewodniczyć będzie abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski. Szczegóły na plakacie i w Liście Parafialnym.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na 1-dniową pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd 2 sierpnia (wtorek). Koszt 130zł (dla grupy min. 40 os.). Szczegóły na plakacie. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii.
  7. Informujemy również , że w dniach od 15 do 20 sierpnia odbędzie się 46. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Najważniejsze informacje są na stronie internetowej pielgrzymki www.pielgrzymka-opolska.pl
  8. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na opłacenie bieżących rachunków naszej parafii. W przyszłą niedzielę kolekta również na potrzeby naszej parafii.
  9. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” (8zł), „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny; w zakrystii czasopismo Różaniec. Informujemy, że Parafialna Biblioteka LOGOS będzie nieczynna do 10 września.