Ogłoszenia Parafialne 07 – 14 sierpnia 2022r.

  1. Dziś XIX niedziela zwykła. O g. 17.15 niedzielne nieszpory połączone z modlitwą adoracyjną i zmianą tajemnic męskiej Róży Św. Józefa.
  2. W środę po wieczornej Eucharystii nowenna do Matki Bożej Raciborskiej.
  3. Róże Różańcowe zapraszamy na spotkanie w salce kominkowej w piątek po wieczornej Mszy św.
  4. W sobotę przypada wspomnienie MB z Fatimy. Od g. 17.00 modlitwa różańcowa (część bolesna i chwalebna), w tym czasie okazja do spowiedzi św., o 18.00 uroczysta Msza św., po niej różaniec (część radosna) i procesja fatimska wokół murów naszego sanktuarium. Zapraszamy do udziału.
  5. W sobotę 10 września organizujemy wyjazd na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Św. na Górze Św. Anny. Zapisy w zakrystii. Koszt 35 zł. Informujemy również, będziemy organizować 2-dniowy wyjazd do Warszawy ze zwiedzaniem Muzeum Powstania Warszawskiego i udziałem w musicalu AIDA w Teatrze Muzycznym ROMA. Wyjazd będzie w dn. 8-9 października. Koszt i szczegóły wyjazdu zostaną podane w przyszłym tygodniu.
  6. W przyszłą niedzielę o 13.00 Msza św. z udzielaniem Sakramentu Chrztu Św.
  7. W poniedziałek 15 sierpnia będziemy przeżywać doroczny odpust ku czci Wniebowzięcia NMP. Suma odpustowa o g. 11.00. Już dziś zapraszamy do udziału.
  8. Zachęcamy do pielgrzymowania na Jasną Górę. 46. Piesza Pielgrzymka Opolska odbędzie się w dniach od 15 do 20 sierpnia. Najważniejsze informacje są na stronie internetowej pielgrzymki www.pielgrzymka-opolska.pl
  9. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby Seminarium w Opolu i Kurii Diecezjalnej. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  10. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny” (8zł), „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny; w zakrystii czasopismo Różaniec.