Pielgrzymka do Warszawy

W dniach 8 – 9 października br. nasza parafia organizuje 2-dniowy wyjazd do Warszawy. W programie m. in. udział w musicalu AIDA w Teatrze Muzycznym ROMA oraz zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego i Starówki. Koszt wyjazdu 530zł. Zapisy wraz zaliczką 230zł w zakrystii. Pozostała kwota 300zł do połowy września. Zapraszamy do udziału. Poniżej szczegółowy program.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

I Dzień
Zbiórka uczestników na  parkingu przy kościele Matki Bożej o godzinie 4.25 / wyjazd godzina 4.30. Przejazd do Warszawy z przerwą na kawę – następnie wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego, (zwiedzanie z przewodnikiem w II grupach): I grupa 10.30., II grupa 11.00, po zwiedzaniu Msza św. w kaplicy muzeum – po Mszy przejazd do centrum Warszawy na wspólny obiad w restauracji TROJKA na terenie Pałacu Kultury Nauki w Warszawie .  czas wolny, następnie ok. 16.30 przejazd do hotelu , zakwaterowanie w hotelu. O g. 18:00 przejazd do teatru ROMA, udział w musicalu AIDA. Po spektaklu przejazd do hotelu., nocleg.

II Dzień
Śniadanie w hotelu. O g. 9.00 przejazd do centrum Warszawy – Msza św. w kościele Św. Anny o g. 10.00. Po Mszy ok. 11.00-13.00 – dla chętnych spacer po starówce z przewodnikiem, następnie czas wolny do g. 15.30. Wyjazd z Warszawy do Raciborza. Ostateczna godzina wyjazdu zostanie podana przez pilota. Przyjazd do Raciborza ok. 21.00 (czas przejazdu uzależniony jest od warunków drogowych).

Cena zawiera:
– przejazd autokarem turystycznym, opiekę pilota, przewodnik w drugim dniu.
– nocleg ze śniadaniem w hotelu ARCHE w Warszawie w pokojach 2 lub 3 os. z łazienką
– w drugim dniu, po Mszy – zwiedzanie starówki z warszawskim przewodnikiem
– ubezpieczenie ERV suma NNW 5000 PLN
– zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego z przewodnikiem
– obiad w pierwszym dniu pielgrzymki
– bilet do Muzeum Powstania Warszawskiego (zwiedzanie w II grupach z przewodnikiem)
– bilet do teatru muzycznego ROMA
– składka na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)