Duszpasterskie odwiedziny kolędowe 2022/23

Po Świętach Bożego Narodzenia, od 27 grudnia rozpoczniemy w parafii Duszpasterskie Odwiedziny Kolędowe. „Kolęda” ma na celu przede wszystkim wspólną modlitwę, spotkanie domowników z duszpasterzem i błogosławieństwo rodziny na Nowy Rok. Przyjęcie kapłana jest także aktem publicznego wyznania wiary, a zarazem znakiem jedności i żywej więzi Kościoła domowego z Kościołem parafialnym. Prosimy więc, by w miarę możliwości na kolędzie była cała rodzina, a na świątecznym stole niech będzie krzyż, świece i Pismo Św.
W dni, w których będzie nauka w szkole, odwiedziny kolędowe będziemy rozpoczynać o 15.30, a w pozostałe o 15.00; w sobotę od g.10.00. Prosimy o zapoznanie się z ramowym planem tegorocznej kolędy. Gdyby ktoś w wyznaczonym dniu był nieobecny, to prosimy o zgłoszenie się na termin kolędy dodatkowej. Po dwóch latach „przerwy kolędowej” liczymy na radosne spotkanie w Waszych domach.
W związku z podwójną datą kolędy na Żorskiej 5 (co było opublikowane w Liście Parafialnym z dn. 18 grudnia br.) informujemy, że zmieniły się daty kolędy na ul. Żorskiej nr 11, 13, 15 i 19. Za zaistniałe niedopatrzenie przepraszamy.