Ogłoszenia Parafialne 22 – 29 stycznia 2023r.

  1. Dzisiejsza III Niedziela Zwykła jest Niedzielą Słowa Bożego. Niech będzie przypomnieniem o znaczeniu i wartości Pisma Świętego dla życia chrześcijańskiego, a także o związku między Słowem Bożym a liturgią.
  2. Dziś o g. 17.15 zapraszamy do wspólnego kolędowania ze scholą UNISONO.
  3. We wtorek nasze Siostry z Annuntiaty zapraszają na „Wieczór z Duchem Świętym”. O g. 18.00 Msza św. pod przewodnictwem Biskupa diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Edwarda Dajczaka, a o 19.00 konferencja „Duch Święty w moim życiu”.
  4. W środę przypada Święto Nawrócenia Św. Pawła, Apostoła, które kończy Tydzień Ekumeniczny w Kościele. Po wieczornej Mszy św. nowenna do MB Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
  5. W minionym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Bardzo dziękujemy tym, którzy po trzyletniej przerwie chcieli wspólnie z księdzem się spotkać, pomodlić i przyjąć Boże błogosławieństwo. Podczas tegorocznej kolędy odwiedziliśmy 1334 rodzin i spotkaliśmy 3152 osoby. Porównując te liczby do kolędy sprzed trzech lat, to w tym roku kolędę przyjęło 253 rodzin mniej, natomiast osób obecnych na kolędzie było o 502 mniej. Tym bardziej dziękujemy za wspólne spotkania, życzliwość, zatroskanie o kościół i parafię, dziękujemy też za kolędowe poczęstunki i złożone ofiary na ręce księdza i dla ministrantów.
  6. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na nowe drzwi do naszego kościoła. Dziękujemy także za ofiary przelewane na konto parafii. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  7. Polecamy czasopisma: Gość Niedzielny (10zł), kolejne wydanie „Małego Gościa Niedzielnego” (7zł) i List Parafialny. W zakrystii czasopismo „Różaniec”.