Ogłoszenia Parafialne 16 – 23 kwietnia 2023r.

  1. Dziś w II Niedzielę Wielkanocną przeżywamy Święto Bożego Miłosierdzia, które rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia w Kościele. O g. 15.00 zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego prowadzone przez scholę UNISONO. Schola będzie również śpiewać podczas Mszy św. o g. 13.30. Za udział w nabożeństwie możemy dziś uzyskać odpust zupełny.
  2. Dzieci, które w skarbonkach wielkopostnych zbierały jałmużnę proszone są o przyniesienie skarbonek do kościoła na Mszę św. o g. 11.00. Za te ofiary przeznaczone na Caritas serdecznie dziękujemy.
  3. W poniedziałek w kościele Św. Mikołaja o g. 16.00 młodzież z kl. VIII przyjmie Sakrament Bierzmowania. Na tę uroczystość zapraszamy również rodzinę naszych młodych. Msza św. dziękczynna za przyjęte Bierzmowanie odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę o g. 11.00.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej Raciborskiej. Po nowennie zapraszamy rodziców dzieci I komunijnych na spotkanie w kościele.
  5. W piątek zapraszamy młodych na Mszę św. młodzieżową o 19.30.
  6. W sobotę w kościele OO. Franciszkanów we Wrocławiu odbędzie się uroczystość święceń diakonatu. Z naszej parafii święcenia przyjmie br. Pio Michał Bulenda. Prosimy o modlitwę w int. br. Pio i jego współbraci o dobre przygotowanie do przyjęcia święceń.
  7. W przyszłą niedzielę o 18.00 zapraszamy do sali audiowizualnej wszystkich, których interesuje tematyka misji. Spotkanie będzie wspomnieniem wyjazdu do Papui-Nowej Gwinei do ks. Marka Sobotty. Będziemy publikować zdjęcia i filmy z tej podróży. Serdecznie zapraszamy.
  8. Prosimy zelatorów poszczególnych grup Róż Różańcowych o kontakt z ks. Dawidem
  9. „Bóg zapłać”  za złożoną dziś kolektę przeznaczona na Caritas naszej diecezji. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na nowe drzwi do naszego kościoła.
  10. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny.