Ogłoszenia Parafialne 11 – 18 czerwca 2023r.

  1. Dziś X Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną wokół kościoła.
  2. W kolejne dni tego tygodnia do czwartku od 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu, o 17.45 litania do NSPJ i procesja wokół kościoła. Do udziału w procesjach zapraszamy zwłaszcza dzieci I komunijne i dziewczynki sypiące kwiaty oraz Panów do niesienia baldachimu. Na zakończenie eucharystycznych procesji – w czwartek, zostaną poświęcone wianki, kwiaty i zioła.
  3. We wtorek przypada Dzień Fatimski. Zapraszamy parafian i gości na nabożeństwo fatimskie. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi i dwie części różańca (światła i chwalebna), o 18.00 uroczysta Msza św., po Eucharystii różaniec (część bolesna) i procesja eucharystyczna wokół naszego sanktuarium.
  4. Dzieci klas I – VI zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek. Najpierw o 17.45 na procesję i o 18.00 na Mszę św.
  5. W piątek przypada uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. O 6.30 Msza św. w int. czcicieli NSPJ, wieczorem o 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu z litanią do Serca Jezusowego. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Zapraszamy do udziału we Mszy św.
  6. W sobotę o 8.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z Bojanowa, o 11.00 z Samborowic, a w przyszłą niedzielę o 11.00 pielgrzymkę z Sudoła.
  7. Kandydaci do Bierzmowania będą mieć w tym tygodniu spotkania formacyjne: w poniedziałek kl. VI grupa I, w środę kl. VI grupa II, a w czwartek kl. VII. Spotkania odbędą się w domu katechetycznym o 18.40.
  8. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy również za ofiary składane do puszek na kwiaty i dekoracje ołtarzy Bożego Ciała. Informujemy również, że w minionym tygodniu został zakończony kapitalny remont toalet na parterze w domu katechetycznym i klatki schodowej. Za wszelkie ofiary składane w kościele albo przelewane na konto parafii serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na nowe drzwi do kościoła.
  9. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w procesji Bożego Ciała, a zwłaszcza tym którzy przygotowali ołtarze i trasę procesji oraz ofiarowali kwiaty i brzózki – „Bóg zapłać”.
  10. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. W zakrystii czasopismo „Różaniec”. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.