Ogłoszenia Parafialne 18 – 25 czerwca 2023r.

 1. Dziś XI Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.
 2. Dziś jeszcze o g. 11.00 będziemy gościć pielgrzymkę z Sudołu.
 3. W środę po Mszy św. wieczornej nowenna do Matki Bożej Raciborskiej.
 4. W tym tygodniu kończy się rok szkolny i katechetyczny. W związku z tym zapraszamy młodzież na Msze św. dziękczynną w czwartek o 19.30, a dzieci w piątek o g. 8.00. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.
 5. W środę przypada wspomnienie MB Opolskiej, a w sobotę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
 6. W sobotę przypada też 36 rocznica śmierci Proboszcza o. Adama Krawca. Poranna Msza św. będzie sprawowana w Jego intencji. Zapraszamy do udziału.
 7. W sobotę o 10.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z parafii Łany, a o 16.00 z parafii Św. Mikołaja w Raciborzu.
 8. Przyszła niedziela to I niedziela wakacyjna, w związku z tym będziemy poświęcać po każdej Mszy św. (w sobotę również) samochody i modlić za kierowców oraz o bezpieczne podróże. Zachęcamy więc, by tym razem do kościoła przyjechać samochodem.
 9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ks. Marka Sobottę, misjonarza z Papui Nowej-Gwinei, który podzieli się z nami misyjnym doświadczeniem, a ofiarą złożoną po Mszy św. wesprzemy Jego misyjną działalność.
 10. Doroczna pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców na Górze Św. Anny odbędzie się w przyszłą niedzielę. Od godz. 8.30 w Grocie Lurdzkiej modlitewne przygotowanie do Eucharystii i konferencja formacyjna, a o 10.00 Msza św. z aktem zawierzenia Matce Bożej. Pielgrzymkę zakończy nabożeństwo do NSPJ połączone z nauką stanową o godz. 12.45.
 11. „Bóg zapłać” za złożoną kolektę specjalną na nowe drzwi do kościoła oraz za ofiary przelewane na konto naszej parafii. Dziś jeszcze zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. W przyszłą niedzielę kolekta opłacenie bieżących rachunków parafii.
 12. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, kolejne wydanie „Małego Gościa Niedzielnego” i List Parafialny. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.