Ogłoszenia Parafialne 25 czerwca – 02 lipca 2023r.

 1. Dziś w XII niedzielę zwykłą modlimy się w int. kierowców oraz o szczęśliwe i bezpieczne podróże, a po Mszy św. święcimy nasze pojazdy. W naszej parafii bardzo serdecznie witamy Ks. Marka Sobottę, misjonarza z Papui-Nowej Gwinei, który dzieli się z nami misyjnym doświadczeniem. Po zakończonej Mszy św. prosimy, by ofiarą wesprzeć misyjną działalność ks. Marka i za wszelką hojność serdecznie dziękujemy.
 2. Dziś jeszcze nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o g. 17.15. Serdecznie zapraszamy.
 3. W poniedziałek o 10.00 będziemy gościć w naszym sanktuarium pielgrzymkę z Bieńkowic, a w przyszłą niedzielę o 15.00 pielgrzymkę z Polskiej Cerekwi.
 4. W czwartek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Dodatkowa Msza św.
  o godz. 9.00.
 5. W sobotę przypada I sobota miesiąca. Od 5.50 różaniec wynagradzający, potem Msza św. i Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zapraszamy do udziału we Mszy św.
 6. W sobotę od g. 8.00 odwiedzimy z posługą sakramentalną naszych seniorów i chorych. Osoby spoza stałej listy prosimy ich zgłosić w zakrystii albo telefonicznie. Następne odwiedziny będą w I sobotę września.
 7. W przyszłą niedzielę w naszym kościele będzie I odpust parafialny ku czci Nawiedzenia NMP. Msze św. przy ołtarzu polowym o g. 9.30 i suma w int. Parafian i dobrodziejów kościoła o 11.00. Zapraszamy Parafian i Gości na naszą Maryjną Uroczystość. Nie będzie Mszy św. o 12.30. O 17.15 Nieszpory odpustowe ku czci NMP ze zmianą tajemnic różańcowych Róży Męskiej.
 8. Z racji nowego miesiąca i odpustu zapraszamy do spowiedzi. Spowiedź w dni powszednie rano i wieczorem pół godziny przed Mszą św., a w piątek i w sobotę podczas adoracji Najśw. Sakramentu od godz. 17.00 – 18.00.
 9. Informujemy, że w dniach od 14 do 19 sierpnia odbędzie się 47. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Zachęcamy, zwłaszcza młodych, do udziału.
 10. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na opłacenie bieżących rachunków parafii. W czwartek złożymy ofiarę, tzw. świętopietrze, na potrzeby Stolicy Apostolskiej w Rzymie. W przyszłą niedzielę kolekta odpustowa na potrzeby naszej parafii.
 11. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.
 12. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje i urlopy życzymy dobrego odpoczynku i bezpiecznej podróży.