Ogłoszenia Parafialne 09 – 16 lipca 2023r.

  1. Dziś XIV Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory połączone z modlitwą adoracyjną. Przypominamy również, że w okresie wakacyjnym Msza św. z 13.30 będzie odprawiana o 13.00, a Mszy św. o 12.30 nie będzie.
  2. Jutro o 6.30 Msza św. w int. ks. Artura w dniu urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
  4. W czwartek przypada wspomnienie MB z Fatimy. Od g. 17.00 modlitwa różańcowa (część bolesna i chwalebna), w tym czasie okazja do spowiedzi św., o 18.00 uroczysta Msza św., po niej różaniec (tajemnice światła) i procesja fatimska wokół murów naszego sanktuarium. Zapraszamy do udziału.
  5. W sobotę o 8.30 będziemy gościć pielgrzymkę z Wojnowic.
  6. Ponawiamy informację, że w dniach od 14 do 19 sierpnia odbędzie się 47. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę. Zachęcamy, zwłaszcza młodych, do udziału. Zapisy w kancelarii.
  7. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby Seminarium w Opolu i Kurii Diecezjalnej. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  8. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. W zakrystii czasopismo „Różaniec”. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.
  9. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego odpoczynku i szczęśliwej podróży.