Ogłoszenia Parafialne 16 – 23 lipca 2023r.

  1. Dziś XV Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory połączone z modlitwą adoracyjną.
  2. W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
  3. W czwartek przypada wspomnienie Bł. Czesława, patrona naszej diecezji, a w sobotę święto Św. Marii Magdaleny. Zapraszamy do udziału we Mszy św.
  4. Informujemy, że 27 lipca (czwartek) odbędzie się zbiórka elektrośmieci prowadzona przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”. Przychody z tej akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy. Zachęcamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Miejscem składowania elektrośmieci będzie parking przy kościele.
  5. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na potrzeby naszej parafii. Z radością informujemy, że nasza świątynia ma już nowe drzwi. Pozostaje jeszcze zamontowanie opasek, samodomykaczy i klamek. Za wszelkie ofiary składane w kościele i te przelewane na konto parafii serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta na opłacenie bieżących rachunków parafii. Natomiast po Mszach św. odbędzie się zapowiadana przez ks. Marka Sobottę zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.
  6. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. W zakrystii czasopismo „Różaniec”. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.
  7. Bardzo dziękujemy ks. Arturowi głoszone nam Słowo Boże oraz za dwutygodniową posługę duszpasterską w naszej parafii i życzymy Bożego błogosławieństwa w kierowaniu Szkołą Diecezjalną w Nysie.