Ogłoszenia Parafialne 23 – 30 lipca 2023r.

  1. Dziś XVI Niedziela Zwykła. O g. 17.15 zapraszamy na niedzielne nieszpory połączone z modlitwą adoracyjną.
  2. Dziś na Górze Św. Anny odbywają się uroczystości odpustowe. Suma w Grocie Lourdzkiej o g. 11.00. Szczegóły na plakacie.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. nowenna do Matki Bożej Raciborskiej. Intencje do nowenny prosimy składać do skrzynki pod figurą NSPJ.
  4. We wtorek przypada święto Św. Jakuba, Apostoła, a w środę uroczystość Św. Anny, głównej Patronki naszej diecezji.
  5. W środę nasza Róża Różańcowa Św. Anny będzie mieć swoją Mszę św. w dniu patronalnego święta. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię, a po niej na spotkanie do salki biblioteki LOGOS.
  6. Ponawiamy informację, że w najbliższy czwartek odbędzie się zbiórka elektrośmieci prowadzona przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”. Przychody z tej akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy. Zachęcamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Miejscem składowania elektrośmieci będzie parking przy kościele (na chodniku przy drzewach) do g. 14.00 (nie później!).
  7. „Bóg zapłać” za złożoną dziś kolektę na opłacenie bieżących rachunków parafii. Dziś jeszcze zapowiadana zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy. Zebrane ofiary zasilą konto Funduszu Pomocy Misjonarzom Diecezji Opolskiej. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  8. Polecamy czasopisma: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i List Parafialny. Zapraszamy również do korzystania z naszej Parafialnej Biblioteki LOGOS.